Lexus IS200 decat

Въпроси по експлоатация, информация, отзиви, препоръки.

Модератор: Lexus

Потребителски аватар
zorandesign
Регистриран: 25 март 2017
Автомобил: IS 200

Lexus IS200 decat

Мнениеот zorandesign » 13 апр 2017, 03:31

Здравейте всички,

Има ли някой тук който е направил направил decat? (Отстраняване на катализатора)

Ако отговорът е да - как да се реши "проверката на двигателя" електрическа крушка от настъпваща?

Търсех в "O2 симулатор" решения онлайн, но аз се питах, ако знаете къде мога да си купя един в България? Има ли на разположение?

Наясно съм, че това може да е незаконно, но аз не съм сигурен. Така че в случай, че е незаконно в България, моля, премахнете този пост (в този случай, моля да ме уведомите, прегледайте лично съобщение на този форум, къде мога да намеря решение за това. Аз съм от Македония и това не е незаконно тук. кодът на P0420 дойде малко преди дни, и го е направил, че 2 месеца преди. Така че, смятам за премахване на катализатора и решаване на този въпрос.)

Благодаря на всички ви предварително! :)

Простете ми за моите езикови грешки: :oops:

sokolchev
Регистриран: 21 февруари 2011
Автомобил: IS 200
Контакти:

Lexus IS200 decat

Мнениеот sokolchev » 13 апр 2017, 08:30

Слага се залъгалка на ламбда сондата и грешка няма да имаш

pepur
Регистриран: 22 януари 2009
Автомобил: RX 400h 4WD

Lexus IS200 decat

Мнениеот pepur » 13 апр 2017, 09:13

На ис 200, тази грешка не е свързана с катализатора обезателно.И аз съм я имал преди и не съм сменял кат.

Потребителски аватар
mtrx
Регистриран: 07 юли 2012
Автомобил: IS 200 Kompressor
Контакти:

Lexus IS200 decat

Мнениеот mtrx » 13 апр 2017, 09:36

Можеш да махнеш предните катализатори и да караш със заден без проблем.

Мижш да махнеш всички катализатори и да сложиш на задната сонда "залъгалка" която е една малка тръба.

Можеш да си направиш и софтуерна залъгалка с генератор на импулси закачен директно към екуто.
По втория вариант мисля но още не съм почна да работя.

Залъгалката е 15лв и се навива на мястото на сондата.Сондата после влиза в залъгалката
http://m.ebay.co.uk/itm/1-x-OXYGEN-LAMB ... Ciid%253A1
Eaton M62 | 150mm pulley | 1zz injectors | Tein Street basis z coilovers | FCD | Holyman Bypass

Иво - човекът който ми оправи Lexus-а отново да върви нормално : http://www.autolaboratory.com"

Потребителски аватар
XeDoX
Регистриран: 11 март 2013
Автомобил: Друга марка

Lexus IS200 decat

Мнениеот XeDoX » 23 сеп 2017, 18:31

Аз съм махнал всички катализатори и просто вързах сондата отвън със свинска опашка за да отчита различна стойност от първите сонди.Засега не е светвал чек.

Върни се в “Lexus IS200 / IS300 / SPORTCROSS - Gen 1”