последно влизал

Информация и предложения относно административната деност на форума.

Модератор: Lexus

sokolchev
Регистриран: 21 февруари 2011
Автомобил: IS 200
Контакти:

последно влизал

Мнениеот sokolchev » 18 дек 2013, 15:55

Вики,имам едно предложение,да се направи така че да се вижда кой кога последно е бил на линия,защото така сега не се знае,и примерно както съм направил запитване за човека с прясната обява за части от няколко дни няма отговор,а като видя че е влизал след моето запитване ще ми става ясно колко е сериозен и продавача

Потребителски аватар
Bukmop
Site Admin
Регистриран: 02 октомври 2007
Контакти:

Re: последно влизал

Мнениеот Bukmop » 18 дек 2013, 18:23

че то се вижда това което искаш, кликваш на потребителя долу в дясно имаш раздел статистика и там пише кога е регистриран потребителя и кога е последното му посещение, а както вече сме писали ако съобщението което си му пратил ти стои при теб в изходящи, значи не го е прочел, когато изчезне от изходящи значи е прочетено от този на който си го пратил.

sokolchev
Контакти:

Мнениеот sokolchev » 18 дек 2013, 18:50

Bukmop написа:че то се вижда това което искаш, кликваш на потребителя долу в дясно имаш раздел статистика и там пише кога е регистриран потребителя и кога е последното му посещение, а както вече сме писали ако съобщението което си му пратил ти стои при теб в изходящи, значи не го е прочел, когато изчезне от изходящи значи е прочетено от този на който си го пратил.

Съобщенито си е пратено,а аз и във форума дет е пуснал обявата съм му писал,ама пак нищо

sokolchev
Контакти:

Мнениеот sokolchev » 18 дек 2013, 18:54

Мерси Вики,видях го,както и това че явно е не коректен,след като е влизал днес преди 30 мин

Върни се в “Сътрудничество във форума, въпроси, предложения, препоръки”