Партньорство с Lexus България (ТМ Ауто)

Информация и предложения относно административната деност на форума.

Модератор: Lexus

Потребителски аватар
Д. Ив.
Регистриран: 19 ноември 2010
Автомобил: IS 220d
Контакти:

Партньорство с Lexus България (ТМ Ауто)

Мнениеот Д. Ив. » 21 май 2016, 18:39

Здравейте колеги,

Свързах се с Lexus България във връзка с евентуалното сътрудничество на форума ни като фенове на марката и ТМ Ауто като официален дистрибутор и представител на Lexus за България.

Г-н Иван Антов отговори на моят въпрос в доста кратко време и сподели, че следи форума и се радва на поканата за сътрудничество.

Вчера проведох среща с Ивайло Блажев, който отговаря за специалните проекти, уебсайта и Fb страницата на Lexus и той беше ентусиазиран от желанието ни да се свържем и работим с тях.

Без да навлизам в много детайли обсъдихме следните насоки, в които бихме могли да работим заедно и да сме си взаимно полезни:
    - създаване на раздел във форума (например "Кътчето на официалния представител" или нещо такова), където ще се публикуват последните новини за марката и прес съобщенията, покани за специални мероприятия и тест-драйвове
    - при евентуално осъществяване на национална клубна среща (доста оптимистично) имат готовност да докарат наличните в момента модели за тест-драйв
    - за Jap Fest 2016, който ще се проведе на 24-25 септември на писта Дракон (с. Калояново) ще говоря с организаторите да отделят място за феновете на Лексус, като пак според наличността на тестови коли, те ще бъдат докарани в нашето местенце на събора
    - след завършване на press test drive-овете на новите модели, ще имаме възможността да покараме новите модели на NX, RX и IS за няколко дни, като след това да напишем и публикуваме пълен и откровен материал за този тест-драйв придружен с видео, снимки и текст. Всички знаете, че за един-два часа тест-драйв няма как да се усети една кола и всички нейни предимства и недостатъци, отделно не всички колеги извън София имат времето да дойдат за тест-драйв, затова, информацията и впечатленията от фен на марката, който няма да си спести похвалите и критиките биха били много полезни за всички нас
    - имаме и покана да ползваме шоурума на Лексус в София като декор за наши видеа, например за интервюта, фотосесии и т.н.
    - ще ни бъде изпратен списък с рекламни атрибути на Лексус (шапки, якета, часовници, чадъри и т.н.) като според г-н Блажев, отношението цена/качество е било много добро, имайки предвид, че някои от артикулите са произведени в Япония.

Това е засега, очаквайте развитие и предлагайте още неща ако се сетите.

П.П. Надявам се да имам време да поговоря с Виктор за малка реорганизация на форума за по-голяма прегледност и подреденост.

Поздрави,
Денис
Чл. 74. (1) Допълнителни светлини за мъгла може да се използват само при значително намалена видимост поради мъгла, снеговалеж, дъжд или други подобни условия. Тези светлини не може да се използват самостоятелно.

Потребителски аватар
milfor
Регистриран: 11 януари 2015
Автомобил: IS 200 Sportcross
Контакти:

Re: Партньорство с Lexus България (ТМ Ауто)

Мнениеот milfor » 21 май 2016, 18:47

Звучи страхотно, а за Jap Fest ако всичко е нормално аз съм там.
Не всичко което виждаш е истина! One Shot One Kill- Afghanistan SNIPER TEAM 8)
[img]https://goo.gl/images/4zNWF9[/img]

Потребителски аватар
JoroP
Регистриран: 03 януари 2015
Автомобил: IS 200

Мнениеот JoroP » 21 май 2016, 20:16

Ще направя всичко възможно да присъствам и аз на japfest 2016 изглежда че тази година ще е интересно :-) :-) :-)
Надявам се да не ми попречи натоварения ми график :-(

Иначе колега Д. Ив. мога да кажа само едно голямо БРАВО!!!

Ще очаквам развитие и с голямо желание бих се включил в бъдещи мероприятия.

Потребителски аватар
Bukmop
Site Admin
Регистриран: 02 октомври 2007
Контакти:

Мнениеот Bukmop » 22 май 2016, 12:19

Радвам се, че Денис се е свързал и разбрал с представителството. Това може да е едно ползотворно сътрудничество и за двете страни, както се прави в други държави.
Преди години и аз пробвах да се свържа с тях още като шоурума беше на бул. България, тогава резултата от разговора беше един подарен нескопосан ключодържател, който ме е срам да го покажа даже. Затова и след това спрях да мисля за развитие на форума в тази насока.
Изглежда нещата там са се променили в добра насока, и имат работещ рекламно-маркетингов отдел, който е отворен за нови предизвикателства и не работи на принципа "Всяка инициатива се наказва с нейното изпълнение."

П.п. Денис, аз също имам някои идеи, които зреят във времето и след празниците, като съм в София ще се видим и ще обсъдим всичко, което би спомогнало за развитието на форума в насока сътрудничество с ТМА.

st_krun
Регистриран: 04 януари 2012

Мнениеот st_krun » 27 май 2016, 06:30

Поздравления Денис, много добра идея - подкрепям я напълно!!!

Потребителски аватар
mtrx
Регистриран: 07 юли 2012
Автомобил: IS 200 Kompressor
Контакти:

Мнениеот mtrx » 31 май 2016, 11:47

Брех , браво бе.
За Jap fest-а вход има ли за коли които ще участват ? Някак си нямам намерение да изхарча една туба бензин за да гледам селски пръчки с червено петно на предният капак .

Може би сега Вики и компания ще направят една стегната Facebook група или ще оправят качването на снимки във форума да не е лимитирано до 2.5мб :D
Eaton M62 | 150mm pulley | 1zz injectors | Tein Street basis z coilovers | FCD | Holyman Bypass

Иво - човекът който ми оправи Lexus-а отново да върви нормално : http://www.autolaboratory.com"

Потребителски аватар
The Machine
Регистриран: 05 януари 2014

Мнениеот The Machine » 14 юни 2016, 22:32

Пишете ме и мен за Jap Fest 2016 :) , ако съм свободен де.

Върни се в “Сътрудничество във форума, въпроси, предложения, препоръки”