Toyota MR2 mk3 - чуденки

Модератор: Lexus

Потребителски аватар
Tin4ou
Регистриран: 01 декемрви 2009
Автомобил: RX 450h

Toyota MR2 mk3 - чуденки

Мнениеот Tin4ou » 13 дек 2018, 18:53

Здравейте!

Напоследък ми се въртят едни мухи в главата, да си взема една такава играчка и да си я чопля в свободното време.

Сега изпада една евтина възможност, но колата има проблеми. Чудя се дали да влизам във филма или да търся друго. По принцип бягам от евтиното, но в случая ми целта на проекта е да се прави всичко на ново и затова има някакъв резон в цялата работа. Някой от проблемите са лесно решими, други звучат странно. Проблема е, че не мога да видя колата и трябва да взимам на късмет.

1.Това, което най-ме дерзае е, че мотора "цъка". Първо си помислих, че са клапани, но се чувал шум, само като отпуснеш газта. При подаване и в движение няма проблеми, но когато се отнеме от газта, се чува шум от мотора. Някой има ли идея какво може да и има на тая пущина? Аз такъв проблем не съм чувал.

2. Чека свети на P0172 и P0175, което не е май притеснително :?: , MAF-а трябва да се почисти, до колкото разбрах от Интернета.
3. Луфт във волана ? Рейка може би ...
4. Матирани фарове, леки външни забележки по боята и други дреболии с които се живее...

Вие как бихте ме посъветвали ?

П.П. колата е 2000г на 130 000км реални....
Изображение

Върни се в “Общо обсъждане на сериозни теми”