Леко планинско каране край Пловдив

Споделете и покажете интересните места докъдето сте ходили с Вашия автомобил

Модератор: Lexus

Потребителски аватар
Murry
Майна
Регистриран: 10 ноември 2009
Автомобил: IS 250

Re: Леко планинско каране край Пловдив

Мнениеот Murry » 13 апр 2010, 23:46

Опала :)

Аел, извинявай, че не можех да ти вдигна днес, бях на конференция... хвана ме по бели гащи :mrgreen:

Аз предлагам тази събота следобед. Навити?
Изображение - пенсионерски разход

Kris
Регистриран: 23 ноември 2009
Автомобил: RX 400h 4WD

Мнениеот Kris » 14 апр 2010, 09:27

Az sum navit za subota da se vidim .Ostavete i vii nqvki telefoni. Kakto kazah 6te zvunna i na edin deto su6to ima is 200.Primerno na Avenue da idem naviti li ste ili bez zna4enie kudeto kajete

Потребителски аватар
Murry
Майна

Мнениеот Murry » 14 апр 2010, 10:47

Аз бих предложил да се видим на паркинга на стадион "Пловдив" до гребната (където се събират авто клубовете по принцип) примерно в 14:00 да речем и после да решим къде ще ходим и какво ще правим. И да се придвижваме в пакет едва ли ще направим задръстване :)

Моят телефон е 0896645867 - Мъро.
На Ael телефона е импулсен, внимавай! В свободното му време заработва като секс-телефонистка :lol:

Потребителски аватар
Tin4ou
Регистриран: 01 декемрви 2009
Автомобил: RX 450h

Мнениеот Tin4ou » 14 апр 2010, 11:34

Секс телефон само за жени ! Ако се обади мъж му продавам телевизор или лаптоп или му задавам гатанка с която може да спечели до 200лв :D
0897 90 14 14 - Стелиян. Не се срамувайте - кой разбира при мен се спира!

И аз съм по навит за гребната че пред Авеню много кибици и е тясничко.
Изображение

Потребителски аватар
Murry
Майна

Мнениеот Murry » 14 апр 2010, 13:25

Потребителски аватар
Mind_Control
Регистриран: 17 юли 2010
Автомобил: IS 200

Мнениеот Mind_Control » 30 авг 2010, 12:49

Ха :) Тия Лексуси ще се окажат големи офф-роуд машини. Аз този уйкенд направих един преход от Белица до Загражден. Пътя е около 15-20 км и е черен път през родопите. Колата се държа много добре по него, но чесно да ви кажа сърцето ме болеше през цялото време.

Та могат и по черни пътища да се карат, обаче не са направени за това определено :) После като стъпих на асфалта получих душевен оргазъм. А в Родопите между другото има много хубави планински пътища без дупки- само да караш и да се кефиш на природата.
Lexus IS200
Peugeot 206 CC 1.6

Потребителски аватар
Mainata
Регистриран: 21 юли 2010
Контакти:

Мнениеот Mainata » 30 авг 2010, 14:40

Mind_Control написа:Ха :) А в Родопите между другото има много хубави планински пътища без дупки- само да караш и да се кефиш на природата.

Дааа, през уикенда ходих до с. Арда и се накефих на мах! 3-4 км офроуд до..... и лееекинко оттатък самата пирамида с гръцката граница /добре че предната вечер се накиснахме с граничните полицаи на една софра/ :wink: , риболовни забежки по началото на р. Арда, та чааак до самият и извор, след това се писах пещерняк, но ако не ме беше срам щях да се издрапам с жипарата чак до входа на пещера Ухловица, но ме досрамя от десетките пешаци, които превземаха козите пътеки пеша и се направих на мъж и аз.........за което съжалих още по средата на пътя, добре че вечерта успях да наваксвам изгубените по сипеите килограми на поредната колоритна родопска вечеря....... :D Така ми хареса, че следващия уикенд, който е + 1 ден бонус национален празник, мисля отново да "фана баиря" натам........... :wink:
Кара: LEXUS RX 300 4WD, Accord Coupe VTEC CG4, Civic 2.2 i-CTDi, Toyota RAV-4 2.0 VVTi 4X4, CR-V 4WD 2.0 i-VTEC

stoqn4
Регистриран: 07 февруари 2014
Автомобил: IS 200

Мнениеот stoqn4 » 07 фев 2014, 17:08

po putq za hija Zdravec ste gi izduvali mai :D

Върни се в “Аз и моят LEXUS”