София - Вилнюс

Споделете и покажете интересните места докъдето сте ходили с Вашия автомобил

Модератор: Lexus

Потребителски аватар
Д. Ив.
Регистриран: 19 ноември 2010
Автомобил: IS 220d
Контакти:

София - Вилнюс

Мнениеот Д. Ив. » 26 май 2011, 21:56

В деня на славянската писменост и култура рано рано сутринта тръгнах на сватба на братовчедка ми във Вилнюс, Литва. Маршрута трябваше да бъде София - Белград - Будапеща - Бърно - Братислава - Варшава - Вилнюс, леко обърках настройките на GPS-а на Лексуса (бях включил "Avoid Paid Roads") и ме прекара по едни селски пътища (които пак са по-добри от нашите магистрали) и трябваше да карам право на север и да изпусна Бърно. След 1000 км. преход решихме да починем в Piestany, Словакия. Следващите 1000 км. ги минахме тегаво заради масовото строителство на магистрали в Словакия и Полша (Полша я минахме от-до и магистралата навсякъде се строеше и разширяваше), супер много тирове, ниска средна скорост и голямо забавяне. През целия този път 2100-2200 км. видях само 3 Лексуса (2 RX-a и 1 LS или GS - не видях хубаво), докато днес във Вилнюс видях над 20 лексуса и за мое учудване половината бяха IS 2nd gen, имаше 2xRX, 1xLS, 2xGS.
Чл. 74. (1) Допълнителни светлини за мъгла може да се използват само при значително намалена видимост поради мъгла, снеговалеж, дъжд или други подобни условия. Тези светлини не може да се използват самостоятелно.

Потребителски аватар
Д. Ив.
Регистриран: 19 ноември 2010
Автомобил: IS 220d
Контакти:

Re: София - Вилнюс

Мнениеот Д. Ив. » 27 май 2011, 23:26

Един модел, който за пръв път виждам на живо.
Прикачени файлове
IMAG0246.jpg
IMAG0248.jpg
Чл. 74. (1) Допълнителни светлини за мъгла може да се използват само при значително намалена видимост поради мъгла, снеговалеж, дъжд или други подобни условия. Тези светлини не може да се използват самостоятелно.

Потребителски аватар
Murry
Майна
Регистриран: 10 ноември 2009
Автомобил: IS 250

Re: София - Вилнюс

Мнениеот Murry » 27 май 2011, 23:27

Аз съм ги виждал и преди, много ме кефи предницата :)
Изображение - пенсионерски разход

Върни се в “Аз и моят LEXUS”