Ремонт на хидравлични рейки в 11-и блок на ТУ София при Стефан Шкалев

Потребителски аватар
Bukmop
Site Admin
Регистриран: 02 октомври 2007
Автомобил: IS 200

Мнениеот Bukmop » 22 юли 2020, 15:52

Не ходете в този сервиз и прехваляние му шеф Стефан Шкалев, начело с него това са едни големи шарлатани крепяши се на стара слава и някъкви академични знания. Направих голямата грешка да си закарам рейката там "уш за по-читав" резултат. Такова дърво в улугата, която предоставят не бях удрял отдавна. Тези хора може и да са били добри някога, но алкохола, рутината и старата слава ги е погубила.

Не ходете там НИКОГА!

Потребителски аватар
Akima
Регистриран: 15 септември 2015
Автомобил: Друга марка

Мнениеот Akima » 22 юли 2020, 22:50

Много лоша новина.
За съжаление явно това са поредните, които лежат на стари лаври - неприятно е, че съм ги препоръчвал многократно.
Преди 10 години Шаклев нямаше равен в София.
Явно ситуацията е вече друга...
Каква гаранция дават?
Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези,които нямат разум.

Потребителски аватар
Bukmop
Site Admin

Мнениеот Bukmop » 23 юли 2020, 13:28

Каквато и гаранция да дават, не съм сигурен че те ще ми поемат разходите за последващите интервенции нужни да компенсират тяхната немърливост.
Резултата от "ремонта" при тях е:
- Неотремонтирани едни втулки които им казах да ги оправят и не ги оправиха. (на дурги места тези втулки са стандарно облужвани без да е нужно клиента да каже "оправете ги")
- разбита резба на холендер, (наложи се да нарязваме нова)
- загубен още половин ден защото са изтрили маркерите на човека, който е свалял рейката и след монтаж волана бе на 85 градуса завъртян.
Колкото и да е гаранцията, загубеното време, разходи, нерви и срам по техните золуми може да надскочат 1000 лв. при някои хора, на които времето е скъпо.

Потребителски аватар
Bukmop
Site Admin

Мнениеот Bukmop » 29 юли 2020, 11:20

Развитието е следното:
Рейката продължава да свири/стърже при завой докрай и ниска скорост. При обаждане към въпросния инджИнер ми бе обяснено че това било "нормално" понеже тогава имало много съпротивление. Да така е ама защо 15 години преди това не свиреше...Каза записвам те в халваджийската тетрадка да знам, че може да има проблем. В разговора така бе стила на говорене, че очаквах въпрос от сорта "Ти мен уважаваш ли ме..."

Върни се в “Отзиви от автосервизи”