Доволен от Car Paint

Потребителски аватар
mtrx
Регистриран: 07 юли 2012
Автомобил: IS 200 Kompressor
Контакти:

Доволен от Car Paint

Мнениеот mtrx » 21 фев 2013, 17:55

Накратко

Преди около месец един бастун ми удари колата отдясно . От армеец описаха двете врати и предния калник. След като закарах колата в оторизиран сервиз на Армеец - Car Paint ми описаха още щети. Обясних им че предния капак не ми е застрахован защото има деруга и искам да ми го пребоядисат ако могат.

Обясниха че няма проблем и ми казаха че ще получа отстъпка защото така или иначе вече ще боядисват нещо по колата.
След няколко дни ми се обадиха че Армеец са разрешили да ми боядисат и двете джанти които били надрани (те си бяха така от как взех колата) . Попитаха ме дали да боядисват само две или да доплатя за другите две. След като ми обявиха 100лв за боядисване на другите две джанти се съгласих без много да му мисля .

След няколко дена ми закараха колата да ми оправят кривото окачване (крив шарнир) . През цялото време ме държаха в течение на нещата и ми обясняваха какво що .
Боядисването на капака с двете джанти ми излезна 235лв. Отделно са боядисали два калника , две врати и две брони по застраховка.

Резултата е - никаква разлика с боята която имах преди, никакво разминаване по панели и т.н . Определено очаквах че всичко ще е на гъз но колата си е истинско бонбонче. Джантите изглеждат добре боядисани в стандартния сив цвят .Така или наче тия джанти бяха супер надрани и ги бях прежалил .

С една дума - доволен :)
Eaton M62 | 150mm pulley | 1zz injectors | Tein Street basis z coilovers | FCD | Holyman Bypass

Иво - човекът който ми оправи Lexus-а отново да върви нормално : http://www.autolaboratory.com"

Върни се в “Отзиви от автосервизи”