Юве Брадърс- Симеоновско Шосе

Потребителски аватар
CityNight
Регистриран: 05 май 2012
Автомобил: RX 400h 4WD

Юве Брадърс- Симеоновско Шосе

Мнениеот CityNight » 14 ное 2013, 22:11

Да дам и аз една оценка, тъй като хората определено знаят какво правят.
Преди време на IS-а имах нужда от ремонт на двигателя. Приятел ми препоръча сервиза, и честно казано изглеждаха все едно не бяха виждали лексус, въпреки, че средната цена на всяка от колите в сервиза беше над 20 000 лева. Въпреки това казаха, че ще проверят и ще ми върнат отговор. 2-3 дни по-късно ме изненадаха както с цена така и с време за изпълнение и гаранция. Ремонта беше перфектен, а само 3 месеца след това, когато сменях дискове и накладки, вече имаха 2 LX-a (единия от които- брониран, и в нужда от пълна реставрация след "инциденд с брониран автомобил"), един RX и един IS250 в сервиза. Сега вече когато закарах колата заради леко овлажняване над водната помпа, хората знаеха наизуст, че има 2 о-пръстена, как се сменят и на каква цена са. Изключително съм доволен, и честно казано вече им имам пълно доверие. Имат вече трима души, които разбират от лексуси както и диагностично оборудване. Не съм ги пробвал още за хибрида, но там ТМ ауто още имат "задължение". Като цяло препоръчвам силно. Намират се на Симеоновско, точно зад А2. Необходим е час дори за преглед, тъй като са претъпкани. Ако някой му трябва, да пише, и ще давам съответния контакт.

Върни се в “Отзиви от автосервизи”