Доверени сервизи Булинс

Потребителски аватар
Rudy
Регистриран: 12 април 2012
Автомобил: RX 400h 4WD

Доверени сервизи Булинс

Мнениеот Rudy » 30 ное 2013, 13:54

Заради един младеж с летни гуми, много опит и кураж ще трябва да вкарвам колата в бокса:
За щастие са само ламарини (преден калник и броня) и трябва да избера един от следните:

АВО – ЕКСПРЕС ЕООД -Модерно предградие, Люлин ул. Обелско шосе №3 B
АВТО ВИП СЕРВИЗ - бул. Сливница №429, кв.Люлин
АВТОСЕРВИЗ ИЗТОК АД (Тандер - Изток) - ул. Цветан Лазаров №99
АМАРАНТ-2003 ООД - бул. Цар Борис III №126
АУТО СПИЙДИ ООД- шосе Банкя №7, ИП Никола ПушкаровТ Т
А И Н КОМЕРС ООД - в. Враждебна, ул. 53-таТ №8 Т
БУЛАВТО АД /ИВЕКО/ - Околовръстен път, зад Люлин-2
ВИК ПАРТНЕР - ул. Обелско шосе №11
ВИКИНГС ООД - кв. Бенковски, ул. Кооперативен труд №28
ГЕСИ ООД - ул. Никола Крушкин Чолака №10
Д-К-В ООД - ж.к Обеля, ул. 24-та №21
ДЖОКИ ЕООД - кв. Овча купел, ул. Лиляче №18
ДЖЕТ КОЛОРИ ЕООД - ул. Свети Мина №15
ДЖЕНЕРЪС АУО ЕООД /ОПЕЛ И ШЕВРОЛЕТ/ - ул. Бяло Море №8Д (бул. България)
ЕВРОСЕРВИЗ ТАНДЕР ЕАД - ул.Прохлада №15 А
ЕМ ДЖИ СЪРВИЗ ООД - бул. Челопеченско шосе №40
ЕТ АВТО-БИЛ-ПЕЧО ДИМИТРОВ - Враня-Герман 2А
ЕТ КИС - СЛАВЧО БАЙКУШЕВ - кв. Симеоново, ул. Босилек №3
ИВАЛ АВТО ООД - бул. Цар Борис III №126
КАПЧИН ЕООД - Околовръстен път, ул. Бойчо Бойчев №99Б
КАР ПАРТНЕР ЕООД - 1. район ИскърТ ул. ТНеделчо БончевТ №1 2. ж.к. Враждебна
ЛОТОС АУТО ООД - кв.Враждебна, летище София-СеверТ Т
М АУТО 2008 ЕООД - ж.к. Княжево, бул. „Цар Борис” III №306
СИОН – Д ООД - бул. Сливница №192
С и Р КЪМПАНИ ООД - кв. Казичане, ул. Спас Андреев №14
ТУРИСТ СЕРВИЗ РЕНТА КАР - ж.к. Христо Ботев, ул.Саранци № 47
ЦАЯ 96 ООД - кв. Хаджи Димитър, ул. Хайдушка песен №1
ЮВЕ И КО ЕООД - Божурище, бул. Европа № 10

Има ли някой положителен (или отрицателен) опит с някой от изброените?
Имам много малък личен опит със сервизи - затова потърсих в нета и изскочи това:
http://www.bgpoll.net/page.php?n=193672
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Д. Ив.
Регистриран: 19 ноември 2010
Автомобил: IS 220d
Контакти:

Re: Доверени сервизи Булинс

Мнениеот Д. Ив. » 30 ное 2013, 17:36

А защо не по фактура?
Чл. 74. (1) Допълнителни светлини за мъгла може да се използват само при значително намалена видимост поради мъгла, снеговалеж, дъжд или други подобни условия. Тези светлини не може да се използват самостоятелно.

Потребителски аватар
Rudy

Мнениеот Rudy » 30 ное 2013, 18:34

Най-вече защото нямам нерви и време да ги чакам да ги изплащат няколко месеца.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Bukmop
Site Admin
Регистриран: 02 октомври 2007
Автомобил: IS 200
Контакти:

Мнениеот Bukmop » 30 ное 2013, 19:48

Aз съм прaвил броня в тендер кaто реклaмaция след посещение в тм aуто зaпaд и определено се спрaвихa по добре.
A ти зaщо не си си нaпрaвил кaското с опция н сервизирaне сaмо в оригинaлния сервиз с оригинaлни чaсти в булинс то се прaви нa aвтомобили до 10 години

Потребителски аватар
Д. Ив.
Регистриран: 19 ноември 2010
Автомобил: IS 220d
Контакти:

Мнениеот Д. Ив. » 30 ное 2013, 20:09

Тази опция се доплаща +25% и да ти кажа не си заслужава. Качеството в ТМ Ауто е плачевно. Нямам посещение там с по-малко от 2 връщания за рекламация.

Мен БулИнс доста бързо ми преведоха парите, но и щетата беше за 80 лв. Но пък човека, който ми прави огледалото го направи много по-добре от ТМ Ауто.
Чл. 74. (1) Допълнителни светлини за мъгла може да се използват само при значително намалена видимост поради мъгла, снеговалеж, дъжд или други подобни условия. Тези светлини не може да се използват самостоятелно.

Потребителски аватар
Rudy

Мнениеот Rudy » 02 дек 2013, 14:28

Bukmop написа:Aз съм прaвил броня в тендер кaто реклaмaция след посещение в тм aуто зaпaд и определено се спрaвихa по добре.
A ти зaщо не си си нaпрaвил кaското с опция н сервизирaне сaмо в оригинaлния сервиз с оригинaлни чaсти в булинс то се прaви нa aвтомобили до 10 години

Този в Изток или на Прохлада?
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Bukmop
Site Admin
Регистриран: 02 октомври 2007
Автомобил: IS 200
Контакти:

Мнениеот Bukmop » 02 дек 2013, 15:42

Горе на лунна папрат

Потребителски аватар
Rudy

Мнениеот Rudy » 06 дек 2013, 20:45

Така да докладвам развитието.
Понеделник - минах през Тандер да видя за какво става дума - защото кварталните сервизи не ме привличат - ако имаш сериозни намерения трябват сериозни инвестиции. (Не значи, че в добре оборудван сервиз, не могат да оплескат работата). Не знаех нищо за сервиза и бях впечатлен.
Приемчика на смяна провери графика и ми каза, че ако я закарам във вторник в петък е готова. Газ до Булинс - след 10 минути - три възлагателни писма (предна и задна броня, ляв преден калник с доста сериозна вдлъбнатина от удара) - завеждал съм щети, но не съм ги оправял, че не ми се занимаваше.

Вторник - вкарвам колата в бокса - приемчика описа всичко налично в колата (е аз бях оставил само стелките и секрета за джантите), километри и гориво. Супер любезен - ще ви вземе ли някой, искате ли да ви закараме донякъде или да ви викна такси. (на луната пристигна след 2 мин.)

Сряда, четвъртък - колко е гадно без кола...

Петък - става 10:00 - аз понеже съм гърмян заек очаквам колата да е готова пет, шест дни след обещания срок, ама за всеки случай звъня.
- Ама нали обещахме за петък - елате следобяд ще е готова.

16:30 - отивам след работа и очаквам да не е готова (все пак никой не ми се обади да ида да си я взема) и бях прав - не беше готова - беше в автомивката на сервиза, където я бяха измили и я подсушаваха. Наложи се да изчакам още 10 мин. да минат основно с прахосмукачката.
- Искате ли кафе докато чакате? Докато младежа чистеше погледнах да видя как са се справили - и какво да видя - на седалката найлонов калъф, на пода също, волана обвит с фолио... Чак не повярвах на очите си.

Сега най-важната част - изчукването е много добро - не знам дали е перфектно, защото не мога да преценя. Пасването на цвета, доколкото е субективно - също. Но след щателна инспекция на боядисаните детайли с две ЛЕД фенерчета - никъде не видях прашинки, капки или стичане на боята или лака. Гладка, хомогенна текстура и страхотен гланц. Явно работят с хубави бои и в камера. Където е отсечена боята на задната броня - гладко и равно. Фугите са еднакви и равномерни.

Единствените забележки, който открих - не бяха сложили една щипка на кората под калника (може да се е счупила при свалянето) и малък остатък от обвивно тиксо.

Това е - засега смело мога да препоръчам Тандер, като доверен сервиз за тенекеджийски и бояджийски ремонти.
Изображение Изображение

hack
Регистриран: 04 май 2012
Автомобил: GS 300

Мнениеот hack » 22 яну 2014, 02:32

И аз съм доволен от Тандер.

Взех си ГС300 2006 и по стечение на обстоятелствата стана един фал и трябваше да сменят предна решетка, капак, горна греда над радиатор, както и да боядисат/ремонтират бронята и капака.

Булинс казаха 15 работни дни (това преди празниците), и влязоха в срок. Дори поръчаха оригинални части, въпреки че за мое голямо учудване агентът ми го бе премахнал от полицата, за да съм спестил пари, иди ги разбери.

Тандер буквално за 2 дни след получаването на частите ги боядисаха и ми се обадиха. И аз като Руди останах очарован от това как заварих каляската, с найлоните, измита и напудрена.

Бих ги препоръчал, макар и да стигнах до там абсолютно случайно (ПТПто беше на Никола Петков).

Върни се в “Отзиви от автосервизи”