Въпрос за два сервиза

Потребителски аватар
Bukmop
Site Admin
Регистриран: 02 октомври 2007
Автомобил: IS 200
Контакти:

Въпрос за два сервиза

Мнениеот Bukmop » 08 юни 2014, 19:53

Здравейте,
с един небезизвестен колега от форума след като отхвърлихме посещение на колата му в известните ни и доказали се автосервизи в софия решихме да потърсим други които се занимават с нашата марка.

Та въпроса ми е някой ходил ли е в следните два сервиза и има ли някъкви отзиви за тях

Първия е Дикси 04 - София и е специализиран автосервиз за HONDA ,TOYOTA а баш майстора там е ДИДО, за който има добри отзиви в тойотския форум
http://servizi.avtoportal.bg/diksi_04-d ... 2f119.html

Втория сервиз е АЛКОМ и се намира на бул "Каблешков" и според сайта им човъркат тойоти
http://alkomess.com/toyota

Ако някой се сеща задруг сервиз в София, който се занимава с Toyota/Lexus и има преносимия компютър на Denso Intelligent Tester II за диагностика нека не крие тази информация.

pepur
Регистриран: 22 януари 2009
Автомобил: RX 400h 4WD

Re: Въпрос за два сервиза

Мнениеот pepur » 08 юни 2014, 21:09

Аз покрай Акорда имам инфо за добра работа на ЮБИКо.Ама дали правят Лексове нямам идея.Дори Хондаджиите са по-доволни в сравнение с другия Гуру ОМБРе.
Тва е от мен.

kostadinnm
Регистриран: 06 октомври 2014
Автомобил: Друга марка

Мнениеот kostadinnm » 06 окт 2014, 18:10

За алком само добри думи мога да кажа. Ползва(х)ме ги за диагностика на VAG-автомобили с BOSCH-електроника. Но това според мен(чисто лично мнение) по-тесен сервиз за мерцедес, съответно цените са им относително високи, но можеш да им се довериш за качеството на обслужването.

Друг известен сервиз, който се ползва с доверие е Пит-стоп ауто - аз там започнах да си правя тойотата. Много съм доволен и от тях - специализирани са в тойота и диагностицират болежките(доколкото има такива при тойота) много чевръсто. Тестера можеш да видиш, че го имат и като разгледаш сайта им(около 35лв. беше някъде да те вържат на него).

btw, какъв е проблема, признаците на проблем или необходимия upgrade, че се е наложило да отхвърляте други сервизи?!

Потребителски аватар
Bukmop
Site Admin
Регистриран: 02 октомври 2007
Автомобил: IS 200
Контакти:

Мнениеот Bukmop » 06 окт 2014, 18:17

Ъпгрейд на софт на скоростна кутия, официална прошивка която и Питстоп и ТМ Ауто отказват да сложат, въптреки че автомобила има точно тези признаци при които се инсталира този ъпдейт.
За съжаление с китайските кабели които работят с Techstream не става.

И за инфо повечето ъпдейти с прошивки ги има в торентите които дори и мен доста ме учуди...

Върни се в “Отзиви от автосервизи”