Защо не ходя в ТМ Ауто

freelanders
Регистриран: 01 юни 2012
Автомобил: RX 450h

Защо не ходя в ТМ Ауто

Мнениеот freelanders » 19 ное 2014, 00:07

Както съм споменавал във форума не си обслужвам РХ-а в ТМ Ауто.

Не бях ходил там много отдавна, но се появиха два проблема. Единият - започна да ми се обелва решетката на радиатора. Тя е хромирана. Другият проблем - хендсфрито. Телефоът се закача, но набираш някой и след вместо да набира, системата почва да звъни като винаги звъни последния номер, който съм набирал. Естествено пробвах с различни телефони. Няма никаква разлика дали е проста Нокиа или айфон или андроид и т.н

Отивам в ТМ ауто на Цариградско в добро настроение. Изнендващо за мен има мацка на входа, която ме упътва към приемчика на Лексус, целия окичен в баджове и табелки 5 star сервиз. Запознаваме се и му споделям проблема за решетката. Както очаквах не се поема от гаранцията, защото е над 3 годишна колата. Както казах, очаквах го, няма проблем. Попитах може ли да се боядиса, на което ми беше отговорено, че не е възможно. Да съм помислил вариант да има счупено по нея да се мисли за смяна на цялата решетка по каско. Мен не кефи този вариант, ще го мисля...

И стигаме до момента с хендсфрито. Моментално ме прекъсна и пита дали ползвам айфон. Аз му казах, че това няма значение, защото съм пробвал различни апарати. Но без да ме изслуша приемчика поне 10 пъти ми размаха самсунга си и ми повтори да си купя самсунг. Пак му казах, че не е от телефона, но той пак ми набиваше за тия самсунги. Със супер нежелание от негова страна и 5 пъти питане от моя не могат ли да ми запишат час за диагностика, най-накрая каза, че можело. Но да съм имал предвид да я оставя за цял ден да си били поиграли да видят какво е...
Абсолютен безумец...
Питах една мацка има ли новото Айго N1. Естествено не знаеше. Но пък до края на годината подаравали айфон 6 за всяко Айго. Попитах я защо, като не е съвместим с хендсфрито, но разбира се не ме разбра...
Преди това минах през Лексус. Единствения дилър предаваше от новите джипове. Ок. Но да разпродадеш всичко и да не си оставиш поне един да го показваш. Щяло да има след 2 седмици...Безумие... "Секретарката" му ми каза, че няма и тестов 300h. Ами оказа се, че има. Просто е в двора на Тм Ауто...
Как да ходя при тях...

Върни се в “Отзиви от автосервизи”