Търси се механик на Lexus форума

Потребителски аватар
Д. Ив.
Регистриран: 19 ноември 2010
Автомобил: IS 220d
Контакти:

Мнениеот Д. Ив. » 12 авг 2018, 20:46

Цени за мормони :D
Чл. 74. (1) Допълнителни светлини за мъгла може да се използват само при значително намалена видимост поради мъгла, снеговалеж, дъжд или други подобни условия. Тези светлини не може да се използват самостоятелно.

Потребителски аватар
Bukmop
Site Admin
Регистриран: 02 октомври 2007
Автомобил: IS 200

Мнениеот Bukmop » 12 авг 2018, 23:33

Така се получава, когато пишеш с мокри ръце в хамака, мързейки те да идеш до нормална клавиатура.

Потребителски аватар
zorandesign
Регистриран: 25 март 2017
Автомобил: IS 200

Мнениеот zorandesign » 31 юли 2019, 03:03

и приятели, какъв е изводът в тази тема? Има ли някой, който е запознат с Toyota / Lexus като Иво?

dmdimitrov
Регистриран: 07 юни 2015
Автомобил: RX 400h 4WD

Мнениеот dmdimitrov » 31 юли 2019, 16:23

zorandesign написа:Source of the post и приятели, какъв е изводът в тази тема? Има ли някой, който е запознат с Toyota / Lexus като Иво?

Не човече, за съжаление няма, или поне няма никой, за който да се каже твърдо - ей тоя е тясно специализиран в марката. Няма. И в склада няма, както се казва. Няма и специалисти в официалните представителства - там е пълна трагедия. Принудени сме всички да ходим при знайни и незнайни пишман майстори на немски тояги, които карат всичко на конвейер и никой дори няма желание да ти обърне внимание като те види с Лексус. Явно всеки си вика - ааа, много сложно тука, що да си губя времето, като може да претупам няколко бмв-та и селяните ще ми платят повече. Еми да, що да се пънат, като могат да изкарат повече пари с масовките.

EDIT: И за да не обидя някои съфорумници, бивши притежатели на бмв-та, ще кажа, че:
Не всеки, който кара бмв е селянин/комплексар, но всички комплексари карат бмв-та. Това може всеки да го види по улиците и светофарите всеки ден.

На линия
Потребителски аватар
loxs
Регистриран: 10 януари 2017

Мнениеот loxs » 01 авг 2019, 08:57

dmdimitrov написа:Source of the post EDIT: И за да не обидя някои съфорумници, бивши притежатели на бмв-та

То ние няма да се обидим, но поради горепосочените причини, сериозно ще се замислим дали да не се върнем пак на БМВ. Може да е скъпо, но поне е лесно.

dmdimitrov
Регистриран: 07 юни 2015

Мнениеот dmdimitrov » 01 авг 2019, 13:31

Да, така е, ще е по-скъпо и по-лесно.... и ще влизаш по сервизите доста по-често.

Потребителски аватар
ckron
Регистриран: 28 януари 2012
Автомобил: IS 250

Мнениеот ckron » 08 авг 2019, 12:25

Чета темата една година след като е пусната и ми се струва, че някакво положително развитие на нещата за съжаление няма :roll:
Лично мен ме интересува някой свестен сервиз във Варна, ако някой знае моля да сподели!? Изключвам тези вече посочени във форума, честно казано не съм доволен от тях! Според мен в думата свестен се включват освен знания и умения, но и коректност и отношение към клиента! Ако някой знае и сервиз или канал във Варна, където сам бих могъл да си сменя маслото/естествено срещу заплащане/, също ще съм му благодарен да сподели.

Върни се в “Отзиви от автосервизи”