Коментари по обяви за продажба на автомобили

... или старото място за пушене
Потребителски аватар
Bukmop
Site Admin
Регистриран: 02 октомври 2007
Автомобил: IS 200
Контакти:

Коментари по обяви за продажба на автомобили

Мнениеот Bukmop » 20 фев 2013, 16:08

Колеги предлагам тук да се пускат всички въпроси за коментари по продаващи се автомобили в сайтовете.

та ето и първия ми въпрос
какво ще кажете за този екземпляр?
http://www.cars.bg/u722595

pepur
Регистриран: 22 януари 2009
Автомобил: RX 400h 4WD

Re: Коментари по обяви за продажба на автомобили

Мнениеот pepur » 20 фев 2013, 18:10

Много добра цена за годината и километрите.

Потребителски аватар
Д. Ив.
Регистриран: 19 ноември 2010
Автомобил: IS 220d
Контакти:

Мнениеот Д. Ив. » 20 фев 2013, 18:18

Някоя птичка много злобно му се е изсрала на предния капак.
Чл. 74. (1) Допълнителни светлини за мъгла може да се използват само при значително намалена видимост поради мъгла, снеговалеж, дъжд или други подобни условия. Тези светлини не може да се използват самостоятелно.

Philipz
Регистриран: 31 март 2012
Автомобил: Друга марка

Мнениеот Philipz » 20 фев 2013, 20:34

аз да поддържа темата, какво мислите за тази? :)
http://www.cars.bg/u956058

ivansimeonov
Регистриран: 23 октомври 2012
Автомобил: IS 200 Sportcross

Мнениеот ivansimeonov » 20 фев 2013, 21:50

Bukmop написа:Колеги предлагам тук да се пускат всички въпроси за коментари по продаващи се автомобили в сайтовете.

та ето и първия ми въпрос
какво ще кажете за този екземпляр?
http://www.cars.bg/u722595

Обявата е от преди 4-5 месеца, но тогава цената беше около или малко над 10 000 лв...по спомени. СЕГА, е добра цената :)

Потребителски аватар
Bukmop
Site Admin
Контакти:

Мнениеот Bukmop » 21 фев 2013, 11:10

Philipz написа:аз да поддържа темата, какво мислите за тази? :)
http://www.cars.bg/u956058

Гледах я и тази, тази кола няма да върви дорбе във високите обороти, поради факта че газта е сложена некадърно и са дълги маркучите на инжекторите (над 20 см според мен). Освен това е писана от някой безхаберник при положение, че е сложил снимка на редови двигател а е писал че е v6, двигателя е прекалено мръсен за 120к км, моя на тези километир минати само в България беше къде къде по чист. На тези години и тези километри и с газ малко неестествено ми е на мен, газ се слага като минаваш много километри и да ти излиза ефтино.

Philipz

Мнениеот Philipz » 21 фев 2013, 11:18

Мерси, Виктор :)

Потребителски аватар
CityNight
Регистриран: 05 май 2012

Мнениеот CityNight » 21 фев 2013, 15:16

Викторе, относно твоята обява- тая кола се продава от над година и половина. Само се сменят снимките....

Потребителски аватар
Bukmop
Site Admin
Контакти:

Мнениеот Bukmop » 21 фев 2013, 15:21

CityNight написа:Викторе, относно твоята обява- тая кола се продава от над година и половина. Само се сменят снимките....

ха ха
това е добро инфо..

Потребителски аватар
Bukmop
Site Admin
Контакти:

Мнениеот Bukmop » 21 фев 2013, 16:59

Bukmop написа:Колеги, какво ще кажете за този екземпляр?
http://www.cars.bg/u969401

Така ходих гледах тази кола и впечатленията ми са следните:
колата твърдо не е на 105 000 км, поради следните причини
сменяни са ремъци и водна помпа, при смяната на водната помпа е слагане някъкъв много зле изглеждащ черен силикон. Освен това пластмасата която е около отвора за наливане на масло е силно натрошена, доста по натрошена от моята която е на 235 000 км.
Топката на скоростния лост е порядъчно матирана. Кожата на седалката на водача е доста намачкана, а моята не бе изобщо намачкана на 105 000 км.
Колата е блъскана, имала е челен удар. Предните фарове се клатят като прани гащи на балкона, а левия дори е надран, гредата която е между радиатора и предната маска като че ли е боядисвана с бронз за печки. Гуменото уплатнение пред едната пръскалка е сложено наобратно което значи че и капака е боядисван или сменян направо.
Двигателя е дорбе измит дори има и някой боядисани в черно захващащи детайли.
Иначе колата запали отраз, и двигателя се държеше доста прилично, при запалване нямаше никъкво изпушване.
Екстрите на колата за максималните за модела с автоматични скорости, въпреки че е от първата генерация, навигацията беше от този вид който няма дистанционно а е с бутони до скоростния лост.

Това е за този автомобил.
Очаквам от вас и дурги таквиа коменари за други обяви за да се спести ходене на кандидат купувачите.
Прикачени файлове
7187349o[2].jpg

Потребителски аватар
CityNight
Регистриран: 05 май 2012

Мнениеот CityNight » 22 фев 2013, 15:16

В тоя пост линка е към синята, а сребърната няма навигация в обявата????

Philipz

Мнениеот Philipz » 17 мар 2013, 10:22

Здравейте, колеги! Наскоро ми хвана окото тази кола http://www.cars.bg/u965506 , но за съжаление съм много далеч от България в момента, за да отида да я видя на място, но пък вашето мнение го ценя , така че ще бъда благодарен ако дадете някакъв коментар. Надявам се пък като се задърна още да е налична и ако е читава направо я взимам, че стана 100 години разтакаване :)

Потребителски аватар
Murry
Майна
Регистриран: 10 ноември 2009
Автомобил: IS 250

Мнениеот Murry » 17 мар 2013, 12:09

Тази кола не беше ли на някой от форума? Преди 2 седмици с Денис я мернахме пред един блок от другата страна на The Mall и джантите ми изглеждаха много познати, май някой беше дошъл с нея на последната по-голяма форумна среща?
Изображение - пенсионерски разход

Потребителски аватар
mtrx
Регистриран: 07 юли 2012
Автомобил: IS 200 Kompressor
Контакти:

Мнениеот mtrx » 17 мар 2013, 20:21

Philipz написа:Здравейте, колеги! Наскоро ми хвана окото тази кола http://www.cars.bg/u965506 , но за съжаление съм много далеч от България в момента, за да отида да я видя на място, но пък вашето мнение го ценя , така че ще бъда благодарен ако дадете някакъв коментар. Надявам се пък като се задърна още да е налична и ако е читава направо я взимам, че стана 100 години разтакаване :)

До колкото добре ми изглежда колата ми е доста позната.

Тя беше една която гледах докато си търся моята:

Колата има брутален преден удар. Няма Airbags , крив е покрива, надрана е от дясната страна с ключ(може и да е оправено вече)
Удара е стигнал до педалите и определено е поломена цялата.Хората от сервиза казаха че е много зле автомобила .
Сега пак прегледах снимката - Airbag-а на пасажерското място е същия както го помня. Просто е сменена облицовката отгоре и реално вътре няма нищо. Точно същия боклук е ;)

Можеш да се пазариш да я вземеш за около 5к но определено не си заслужава кола без еърбег и криво купе. Покрива около шибидаха е крив доста.Доста е вероятно геометрията да е крива защото удара е бил много силен

п.п. Може да се види от другата страна на The Mall . Спира на тротоара на спирката зад OMV . Същата каруца си е :) Явно човекът още не я е подарил на никой
Eaton M62 | 150mm pulley | 1zz injectors | Tein Street basis z coilovers | FCD | Holyman Bypass

Иво - човекът който ми оправи Lexus-а отново да върви нормално : http://www.autolaboratory.com"

Потребителски аватар
Д. Ив.
Регистриран: 19 ноември 2010
Автомобил: IS 220d
Контакти:

Мнениеот Д. Ив. » 17 мар 2013, 21:01

Снимките са стари, в момента колата е леко затъмнение фарове и стопове. Всеки ден я виждам почти. Не се кара много май. Дисковете са и ръждясали.
Чл. 74. (1) Допълнителни светлини за мъгла може да се използват само при значително намалена видимост поради мъгла, снеговалеж, дъжд или други подобни условия. Тези светлини не може да се използват самостоятелно.

Върни се в “Общи приказки”