Xtenza

Модератор: Lexus

Потребителски аватар
Bukmop
Site Admin
Регистриран: 02 октомври 2007
Автомобил: IS 200
Контакти:

Xtenza

Мнениеот Bukmop » 26 апр 2009, 23:04

http://www.xtenza.eu/

чакаме отзиви за това чудо от pitbulmaniak :-)

pitbulmaniak
Регистриран: 22 август 2008

Re: Xtenza

Мнениеот pitbulmaniak » 05 фев 2010, 11:31

Добро е, работи безотказно и цената му е приятна.

А и се поддържа в БГ! :)

Потребителски аватар
Murry
Майна
Регистриран: 10 ноември 2009
Автомобил: IS 250

Мнениеот Murry » 05 фев 2010, 11:34

Да питам :)

Моят CD чейнджър работи. Въпреки 6-те гнезда в един момент Audio CD-тата ми отесняват, а не искам да мъкна маса дискове в колата. Има ли възможност да си вържа едно такова устройство (XTenza) и да мога да си слушам когато искам от оригиналния CD чейнджър, после от лъже-чейнджъра? Чувал съм, че нещо с натискането на "CD" бутона се прави, но все пак някой пробвал ли го е от вас? Има ли два изхода за чейнджъри от музикалното устройство?

Ако може да се вържат и двете и да работят паралелно и да мога да си сменям от кой да чете още другата седмица си купувам едно такова парче :)
Изображение - пенсионерски разход

Потребителски аватар
Vesko
Регистриран: 30 януари 2009
Автомобил: RX 450h

Мнениеот Vesko » 06 фев 2010, 08:45

Moje da raboti zaedno s CD changer-a. Pri IS200 xtenza nai-dobre raboti kato imitira MD Changer za iPod-a. Sashto taka v sashtoto reme moje da imitira vtori CD Changer v paralel s gradeniat. I totalno 3 te ustroistva se smeniat s butona CD.
Изображение

pitbulmaniak

Мнениеот pitbulmaniak » 06 фев 2010, 14:11

Ако не греша устройството всъщност работи и за други марки автомобили? БМВ, Хонда.. Тойота...

Потребителски аватар
Vesko

Мнениеот Vesko » 06 фев 2010, 18:54

Тук грешиш :) Само тойота и лексус. Е може би и сцион, ама такова нещо не съм виждал на живо :)

ПП: Всъщност не съм 100% прав. Работи и на Пежо 107 И Ситроен..., абе тези дето са едно и също с Айго.
Изображение

Потребителски аватар
Bukmop
Site Admin
Регистриран: 02 октомври 2007
Автомобил: IS 200
Контакти:

Мнениеот Bukmop » 06 фев 2010, 19:01

Мъро, аз лично съм ползвател на xCarLink и съм доволен от звука и екстрите му, а и да не забравяме че той има продавач и гаранция в България.
Също така скоро време моя xCarLink ще ми е излишен така че може да се разберем нещо.

Потребителски аватар
Vesko

Мнениеот Vesko » 06 фев 2010, 20:32

Трябва да се поущрява Българското :)

Само шега :)
Изображение

Потребителски аватар
Murry
Майна
Регистриран: 10 ноември 2009
Автомобил: IS 250

Мнениеот Murry » 07 фев 2010, 00:35

За мен не е важно какво производство е - разбира се, предпочитам българското поради обясними причини. За мен е важно да свири, да има iPod адаптер, да чете SD карти и флашки. Може и AUX вход да има, ако евентуално реша да включа нещо директно в него. И, най-важното - да не работи само то, а да мога със CD бутона да сменям между адаптера и вградения CD чейнджър (все още ми работи, а CD Audio качеството и на най-висок битрейт на можеш да го докараш с mp3-ките, а ме съмнява тези устройства да четат loseless формати).
Изображение - пенсионерски разход

Потребителски аватар
Vesko

Мнениеот Vesko » 07 фев 2010, 07:51

Xtenza за сега не чете USB и SD карти. Само iPod и допълнителен аудио вход.
Изображение

pitbulmaniak

Мнениеот pitbulmaniak » 08 фев 2010, 15:20

[quote="Мъро"]За мен не е важно какво производство е - разбира се, предпочитам българското поради обясними причини. За мен е важно да свири, да има iPod адаптер, да чете SD карти и флашки. Може и AUX вход да има, ако евентуално реша да включа нещо директно в него. И, най-важното - да не работи само то, а да мога със CD бутона да сменям между адаптера и вградения CD чейнджър (все още ми работи, а CD Audio качеството и на най-висок битрейт на можеш да го докараш с mp3-ките, а ме съмнява тези устройства да четат loseless формати).[/quote]

Няма устройство или поне не познавам да предлагат аудио адаптер за IPOD, който да чете директно от USB... за сметка на това има допълнителен аудио вход.. , така че каквото закачиш за него :) такова и качество ще извадиш...

С PC съм лесен, Flac codec или какъвто ми е нужен и loseless форматите са таман, но определено не намирам смисъл.. дори префорамтирам в MP3... просто мнение.. не се ангажирайте с него.

Върни се в “Алтернативни Аудио/МР3 плейъри”