Още един нов собственик нa RX 450H

Въпроси по експлоатация, информация, отзиви, препоръки.

Модератор: Lexus

Анастас Анастасов
Регистриран: 16 декемрви 2017
Автомобил: RX 450h

Мнениеот Анастас Анастасов » 17 дек 2017, 11:12

Благодаря. Сега като се замисля едно време притежавах сеат леон и след закупуване 2ра ръка се наложи да ми сменят тампони на стабилизираща щанга е след няколко седмици дотичах в сервиза защото имах усещането, че предницата ще ми се разпадне...майстора просто взе спринцовка с масло вкара го между тампона и щангата и това беше.после след време го накарах да ми ги намаже със съответната грес и всичко беше 6.предполагам , че и тук е нещо подобно защото при преглед на окачването не се забелязват каквито и да е несъответствия.

Потребителски аватар
Tin4ou
Регистриран: 01 декемрви 2009

Мнениеот Tin4ou » 07 яну 2018, 22:29

Не ми се ще да размивам темата, но все си мислех, че фейса след 2012 идва с хидравлично активно, докато тези преди фейса са пневматични ? Някой по запознат може ли да даде малко инфо по темата ? Че са електронни и двете е ясно ...
Изображение

plamissss
Регистриран: 06 януари 2018
Автомобил: RX 400h 4WD

Мнениеот plamissss » 08 яну 2018, 00:00

Честито и много безаварийни километри.Мисля,че кметът Портних има такъв,като твоя.Дано съм бил полезен!

Анастас Анастасов

Мнениеот Анастас Анастасов » 08 яну 2018, 03:59

Окачването при мен е въздушно , има 3 нива на регулиране (ръчно) като най високото може да се ползва до скорост от около 50 км/ч и е предназначено за по пресечен терен-да не казвам офф роуд защото това все пак е паркетник.виж ниското ниво в синхрон със sport mode и ръчен режим на скоростите (S) си е нещо друго-автомобила буквално се превръща от агънце във вълк и разликата найстина е много голяма-всякаш управляваш друг автомобил...

Анастас Анастасов

Мнениеот Анастас Анастасов » 08 яну 2018, 04:01

plamissss написа:Честито и много безаварийни километри.Мисля,че кметът Портних има такъв,като твоя.Дано съм бил полезен!

Благодаря

Върни се в “Lexus RX 350 / RX 400h / RX 450h”