автоизложение софия 2011

Lexus CT200H / HS250h

Модератор: Lexus

Alex
Регистриран: 20 юни 2011
Автомобил: IS 220d

Re: автоизложение софия 2011

Мнениеот Alex » 28 юни 2011, 00:10

Mind_Control написа:Включително и аз съм сядал в този Лексус кабрио. Обаче най- отговорно казвам, че не съм пърдял на седалката 8)

Искрено благодаря за проявеното джентълменство и сдържаност :D

Който огледал и опипал - огледал ... кака се ожени както казват :wink:

Потребителски аватар
Vesko
Регистриран: 30 януари 2009
Автомобил: RX 450h

Мнениеот Vesko » 30 юни 2011, 12:04

Днес ще покарам един CT200h :)
Изображение

Потребителски аватар
Murry
Майна
Регистриран: 10 ноември 2009
Автомобил: IS 250

Мнениеот Murry » 30 юни 2011, 12:48

Да не мислиш да купуваш :)
Изображение - пенсионерски разход

pepur
Регистриран: 22 януари 2009
Автомобил: RX 400h 4WD

Мнениеот pepur » 30 юни 2011, 13:37

Да не мисли ами направо да купува:)))

Потребителски аватар
exteriorcardetailing
Регистриран: 06 декемрви 2010
Автомобил: Друга марка
Контакти:

Мнениеот exteriorcardetailing » 04 юли 2011, 15:40

denis4o написа:За жалост не е от мен :( А от колежката за която писах, че я водих на тест драйв. Зарибих я много по Лексус и сега няма търпение да свърши изложението и да си го вземе.

Честита придобивка на твоята колежка!
С риск да прекаля с предлаганите от мен услуги, ще се възползвам чрез теб да я поканя на едно полиране и полагане на защитна вакса.Говорим за обработка с ULTRAFINA на 3М и една нова вакса, която ползвам.Автомобила е стоял в изложбената зала и всеки го е пипал, а и там се бърше на сухо с кърпи, когато се напраши и мога да ти кажа, че като го изкара от залата, вече ще е доста надраскан, да ще бъдат микродраскотини, но на този цвят ще личат много, а ваксата ще е добра защита за предстоящите летни горещи дни, а ако не е в гараж всеки знае какви капчици смола сълзят от дърветата, паркирайки под тях и какви петна оставят те.След моята обработка ще се радва не на изложбения, а на фабричния блясък на този ЛЕКСУС.
Ти ако си свободен, ако тя се съгласи, може да доидеш и да направим едно добро видео за форума с твоята техника, пък с нея за цената ще се разберем, да не се плаши :) .
Дано не съм бил досаден с предложението, нека да я кара със здраве и безаварийно!
Това представлява процедурата!
[youtube]w4tYS4Xj9A4[/youtube]
Последна промяна от exteriorcardetailing на 04 юли 2011, 17:54, променено общо 1 път.
Автокозметични препарати
http://detailingstorebg.com/

Потребителски аватар
Д. Ив.
Регистриран: 19 ноември 2010
Контакти:

Мнениеот Д. Ив. » 04 юли 2011, 16:53

Току що карах на колежката CT200h-а и средния разход ми беше под 5 л./100 км. маршрута беше Бизнес Парк София - Колелото на 4-км - Бизнес Парк София има 12 светофара по маршрута.

На светофарите се включваше EV режима (само електромотор) и на два три пъти на Цариградско бях в режим Sport.
Чл. 74. (1) Допълнителни светлини за мъгла може да се използват само при значително намалена видимост поради мъгла, снеговалеж, дъжд или други подобни условия. Тези светлини не може да се използват самостоятелно.

mmaanekena
Регистриран: 09 февруари 2011
Автомобил: Друга марка

Мнениеот mmaanekena » 04 юли 2011, 17:36

denis4o написа:Току що карах на колежката CT200h-а и средния разход ми беше под 5 л./100 км. маршрута беше Бизнес Парк София - Колелото на 4-км - Бизнес Парк София има 12 светофара по маршрута.

На светофарите се включваше EV режима (само електромотор) и на два три пъти на Цариградско бях в режим Sport.

Разкажи още впечатления от колата,как се дьржи на пьтя из нашите дупки,пьргава ли е,какво ти хареса в нея и какво не и т.н...... :)

Потребителски аватар
Д. Ив.
Регистриран: 19 ноември 2010
Контакти:

Мнениеот Д. Ив. » 04 юли 2011, 22:22

Хареса ми. Модификацията е Luxury. В нормален режим колата е леко тромава и плавна. Малко ми беше трудно да свикна с безстепенния автоматик като се има предвид, че моя IS220d е с ръчни скорости. Седалките с прискърбие заявявам, че ми харесват повече от на IS220d ... много добра странична опора. Окачването е горе-долу като на IS-ката - стегнато и комфортно. Няма пукания и тряскания в интериора. Арката на инструменталния панел на таблото е облечен в кожа. Всичко е много ергономично и интуитивно. Харесва ми, че дисплея е изнесен отпред и по-малко те отвлича от пътя, а не като на IS да ти е в централната конзола. Естествено, това го лишава от touch screen-а, обаче лесно се свиква с джойстика.

Другите екстри са стандартните за новите Лексуси ... единственото, което ме подразни, е че са си спестили обдухването на седалките (има само подгряване), както и ел. местенето на волана (ръчно се наглася). DRL LED лентите светят супер ярко, даже в слънчев ден се виждаш от далече. Колата събира много погледи. Практична градска кола. С моя градски стил на каране разхода беше под 5 л./100 км.

В спортен режим се включва бензиновия двигател и респонса на педала на газта става като на спортен автомобил, естествено само дето не му стигат конете, но усещането си е готино.

В момента друго не се сещам, но колата за града е уникална (извънградско малко ме дразни шума на бензиновия двигател, защото при висока скорост с тази безстепенна кутия си го държи в 4000 об/мин). Иначе събира погледи, практична е, харчи малко, 5 години гаранция + безплатно техническо обслужване. Спокоен си, че за 5 години няма да имаш проблеми.
Чл. 74. (1) Допълнителни светлини за мъгла може да се използват само при значително намалена видимост поради мъгла, снеговалеж, дъжд или други подобни условия. Тези светлини не може да се използват самостоятелно.

Върни се в “Lexus CT”