Съвети за закупуване на употребяван Lexus ct200

Lexus CT200H / HS250h

Модератор: Lexus

soulassassins666
Регистриран: 19 ноември 2017
Автомобил: Все още нямам ...

Мнениеот soulassassins666 » 21 ное 2017, 12:07

Здравейте Приятели искам да разбера вашето мнение и също така малко инфо да ми дадете относно поддръжка и др. Подобни неща за lexus ct200 спрял съм се на този модел защото много ми допада като визия габарити също и мисля да си взема един втора ръка какво бихте ме посъветвали

Потребителски аватар
Akima
Регистриран: 15 септември 2015
Автомобил: Друга марка

Мнениеот Akima » 21 ное 2017, 19:47

Добър вечер.
Мисля да ви посъветвам да ползвате препинателни знаци.
Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези,които нямат разум.

raikonen21
Регистриран: 11 декемрви 2017
Автомобил: CT 200h

Мнениеот raikonen21 » 11 дек 2017, 23:56

:roll:

raikonen21
Регистриран: 11 декемрви 2017

Мнениеот raikonen21 » 12 дек 2017, 00:05

здравей,на автомобила който си се спрял си заслужава (икономичен,компактен и най евтина подръжка от останалите класове на марката)
единствения недостатък лично за мен е малкия багажник.
успех в избора!!!

mihailbozhkov1228
Регистриран: 15 януари 2017

Мнениеот mihailbozhkov1228 » 01 авг 2018, 07:32

Здравей Колега, ако още се чудиш за CT200h.
Недей, перфектната кола за града. Здраво окачване, дори и да БГ условията, уникален разход, естествено ако се кара в ограниченията в града (при мен е около 4.5-5.0) и имай предвид, че това е в града. А като се има предвид, че нямаш съединител, ангренажен ремък, алтернатор и смяна на маслото на скоростната кутия, защото просто такава няма, това прави колата почти безпроблемна. Някой сигурно ще се опита да те убеди, че може да има проблеми със батерията. Можеш само да му се изсмееш. За 20 години производство на Хибридите, Тойота има проблем с батерията, който се броят на пръстите на двете ръце. До тук с "проблема" с хибридите. А проблема с багажника се решава лесно, едни релси с една кутия и си готов.

Ако се решиш да си я вземеш, със здраве да си я караш.

Като цяло Тойота и Лексус са едни от най устойчевите на повреди автомобили, изключвам всякакви дизели естествено, там проблема е перманентен. Особено при новите. Само се замисли защо от 2013 година Лексус не слагат дизелови двигатели в колите си. Само бензин или бензинов хибрид.

Край с лекцията. :D :D :D
Безаварийно.

Върни се в “Lexus CT”