Купувам USB емулатор за IS200

Модератор: Lexus

sokolchev
Регистриран: 21 февруари 2011
Автомобил: IS 200
Контакти:

Re: Купувам USB емулатор за IS200

Мнениеот sokolchev » 09 мар 2016, 17:08

така е,ама пак се предлага от xcarling ,за сега съм супер доволен

Потребителски аватар
Bukmop
Site Admin
Регистриран: 02 октомври 2007
Контакти:

Мнениеот Bukmop » 09 мар 2016, 18:24

Малко бъркаш Жорка, тез от които ти си купувал са едни самозвани препродавачи на всякъкви китайски глупости науменували се с името на един от продуктите които продава. Все едно на някой да направи сайт sony-bulgaria.com и вътре да продава самсунг и панасоник. Тези нямат нищо общо с китайците от XCarLink, освен че ги продават, купувал съм от тях и много добре ги знам що за стока са. И се пише XCarLink не xcarling

Потребителски аватар
mtrx
Регистриран: 07 юли 2012
Автомобил: IS 200 Kompressor
Контакти:

Мнениеот mtrx » 10 мар 2016, 09:53

При мен също помни. Проблема е че имам MP3-та по 150мб и тогава трябва да чакам по 20-30 сек за да зареди песента :)
Иначе според мен Anycarlink , xcarlink, yatour и всички незнайни подобни боклуци са 1:1 вътре с леки изключения. Тук въпросът е кой българин ще те прецака по веригата защото вече го е купил от алиекспрес или алибаба .
И другото е 200лв за някакъв кирлив интерфейс е не мерси. Отделно че трябва да мислиш и къде да си го завреш (интерфейса :) )

За съживяване на старата система за без пари и без запояване за мен лично е НАЙ НАЙ НАЙ евтиният yatour. Някой път китайците се прецакват и пускат 5+7 интерфейса е Ebay за Тойота с много по ниска цена (21 паунда) .
Така че Toyota 5+7 в търсачката и сорт по цена. Всичко останало е прах в очите.

Някой ден ще пробвам да закача моя Yatour в другата кола на другия кабел да видя дали ще тръгне. Според мен това ще се случи
Eaton M62 | 150mm pulley | 1zz injectors | Tein Street basis z coilovers | FCD | Holyman Bypass

Иво - човекът който ми оправи Lexus-а отново да върви нормално : http://www.autolaboratory.com"

Потребителски аватар
Bukmop
Site Admin
Контакти:

Мнениеот Bukmop » 10 мар 2016, 11:26

Хубавото на anycarlink пред останалите е че е възможно да му смениш операционния усилвател на изхода и да зазвучи убийствено добре.

Потребителски аватар
mvalkov
Регистриран: 09 април 2015

Мнениеот mvalkov » 10 мар 2016, 11:50

Мммда, предпочитам тея пари да ги хвърля по нещо друго за колата, и без това скоро я взех и си я постягам.

Относно за стария Yatour, дадох го с колата когато я продавах, иначе беше на ситроен ц4.

Потребителски аватар
mtrx
Регистриран: 07 юли 2012
Автомобил: IS 200 Kompressor
Контакти:

Мнениеот mtrx » 10 мар 2016, 15:09

Bukmop написа:Хубавото на anycarlink пред останалите е че е възможно да му смениш операционния усилвател на изхода и да зазвучи убийствено добре.

Някак си не си представям как си купуваш устройство което отваряш веднага, разпояваш операционният усилвател и слагаш друг :)
Eaton M62 | 150mm pulley | 1zz injectors | Tein Street basis z coilovers | FCD | Holyman Bypass

Иво - човекът който ми оправи Lexus-а отново да върви нормално : http://www.autolaboratory.com"

Потребителски аватар
Rudy
Регистриран: 12 април 2012
Автомобил: RX 400h 4WD

Мнениеот Rudy » 10 мар 2016, 19:44

Да споделя и своя опит:
- на Авенсис-а (с фабричното аудио) бях с Anycar link - ако слушаш .mp3 -ки няма много голяма разлика с CD. Рестартирал съм го 2-3 пъти за 2 години и бях доволен .
- на RX-a съм с Vais Multimedia Link - понеже аудиото е Mark Levinson пускам предимно .flac -ове и звучи много добре (много по-добре от компресирани файлове).

Та ако аудио системата е хубава (и купето е шумоизолирано) си струва да инвестираш в качествен емулатор, ако не е - все тая какво ще избереш.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Bukmop
Site Admin
Контакти:

Мнениеот Bukmop » 10 мар 2016, 23:35

mtrx написа:
Bukmop написа:Хубавото на anycarlink пред останалите е че е възможно да му смениш операционния усилвател на изхода и да зазвучи убийствено добре.

Някак си не си представям как си купуваш устройство което отваряш веднага, разпояваш операционният усилвател и слагаш друг :)

Като го чуеш и на третата мр3-ка си го отворил ако държиш на хубавия звук, доли продавача за България за зачуди колко хубаво звучал. Все пак като го купувах 2010-11 бе най ефтиния за 160 лв с блутут.

Върни се в “Купувам / Продавам / Подарявам - други”