Нови оригинални Apple (и не само) продукти

Модератор: Lexus

a_atanassoff
Регистриран: 26 май 2017
Автомобил: RX 350 4WD

Нови оригинални Apple (и не само) продукти

Мнениеот a_atanassoff » 21 юни 2018, 18:15

Здравейте!

Отскоро имам достъп до оригинални нови продукти на Apple (и не само).
Подчертавам, става въпрос за нови и, ако не упомена изрично, неразпечатвани оригинални продукти за европейския пазар.
Нов асортимент ще има редовно, но не много често (средно веднъж на месец).
Подбирам само изгодни оферти и препродавам с малка печалба.
Както телефони и лаптопи, така и таблети, телевизори, фотоапарати (+ аксесоари), CPU-та, NAS, видеокарти, слушалки... и още.
Предпочитам Apple заради сравнително високата пазарна стойност и факта, че цените на продуктите с тази марка се задържат сравнително доста по-дълго и устойчиво. Имам поглед и върху други марки и категории продукти, предимно електроника и фото, и от тях ще подбирам само най-най-изгодните единични бройки или групи продукти.
Гаранцията за всички Apple продукти е стандартната едногодишна международна от производителя. За други марки - отново стандартната от производителя на продукта.

Ще пускам тук обява с нови и налични продукти.
Ако някой търси нещо конкретно, моля, пишете ми ЛС, за да се оглеждам и да сигнализирам веднага щом "излезе".

Не съм търговец, никога не съм бил, сега виждам перспектива и се опитвам да направя нещичко от нея. Повечето неща "трейдвам" - то ест, обявявам наличност, някой си харесва, пазарим се, поръчва и предплаща 100%. На следващия ден купувам поръчката, изпращайки с Еконт/Спийди в рамките на още един работен ден. Някои стоки ще купувам предварително и ще държа налични при мен, ще обявявам наличността в самата обява.

Засега, единственото неудобство ще бъде предплащането на стоката преди изпращане :?. Затова и публикувам във форума - заради по-високата степен на доверие.

Цените ще бъдат много осезаемо по-ниски от пазарните в България. Сигурен съм, че ще бъда полезен в този смисъл.

Поздрави!
Последна промяна от a_atanassoff на 06 авг 2018, 18:57, променено общо 1 път.
2008 レクサス RX 350, 2008 レクサス RX 400h

Потребителски аватар
loxs
Регистриран: 10 януари 2017
Автомобил: RX 400h 4WD

Нови оригинални Apple продукти

Мнениеот loxs » 21 юни 2018, 21:20

Като изкарат нов MacBook Pro без butterfly keyboard, купувам веднага :)

Върни се в “Купувам / Продавам / Подарявам - други”