Подготовка за голяма форумна среща

Модератор: Lexus

къде и кога мислите че удобно да се проведе форумна среща

Анкетата завърши на 20 авг 2010, 17:01

В София и околностите
3
13%
В Пловдив и околностите
2
8%
Между 1 и 15 септември
1
4%
Между 15 и 30 септември
5
21%
В заведение тип кафене с голям паркинг
0
Няма гласове
В заведение тип ресторант (кръчма) с голям паркинг
5
21%
Без преспиване
2
8%
Преспиване за 1 вечер
6
25%
Преспиване за 2 и повече вечери
0
Няма гласове

Общо гласове: 24

Потребителски аватар
Bukmop
Site Admin
Регистриран: 02 октомври 2007
Автомобил: IS 200
Контакти:

Подготовка за голяма форумна среща

Мнениеот Bukmop » 21 юли 2010, 17:01

Ето че дойде времето да почне оргнизацията за първата голяма форумна среща, но първо не е зле според мен да се проучат настроенията за да е удобно времето и мястото за всички.

От отговорите Ви ще зависи организацията на срещата

Моля ако имате конкретни предложения относно мястото да ги пишете, както и да поствате информация за местонахождението обекта и ако е възможно снимков материал за него.

анкетата ще е активна до 20 август (за сега).

Надявам се акуратно да попълните въпросите в анкетата.

Добавени са 3 въпроса относно това дали трябва да има преспиване, моля дайте си гласа.
за съжаление при промяната, бяха изтрити предните гласове така че кликнете пак

Потребителски аватар
Murry
Майна
Регистриран: 10 ноември 2009
Автомобил: IS 250

Re: Подготовка за голяма форумна среща

Мнениеот Murry » 21 юли 2010, 17:33

Викторски, ей сега ще започне една вълна от "все тая ми е кога и къде" (моето е първо) и до никъде няма да я докараме. Аз предлагам направо да започнем да говорим първо за места, после за дата и така. :)
Изображение - пенсионерски разход

Потребителски аватар
Mainata
Регистриран: 21 юли 2010
Контакти:

Мнениеот Mainata » 21 юли 2010, 17:50

Здравейте и от мен. Първо и най-важно - колко живи мърдат тук, основно от кои градове са, за да сме наясно за какви места иде реч?
За да не се измъквам без предложение - аз съм за Юндола, с преход до яз. Белмекен - стават страхотни снимки, местността е много красива, серпентините нагоре са перфектни...........
Разстоянието до Пловдив и до София е почти еднакво - 90км. Единствения недостатък е, че е далече за Бургас и Варна.
Кара: LEXUS RX 300 4WD, Accord Coupe VTEC CG4, Civic 2.2 i-CTDi, Toyota RAV-4 2.0 VVTi 4X4, CR-V 4WD 2.0 i-VTEC

Потребителски аватар
Tin4ou
Регистриран: 01 декемрви 2009
Автомобил: RX 450h

Мнениеот Tin4ou » 21 юли 2010, 18:55

Аз следя и тойота форума и чакам там да се намъдрят за тазгодишната збирка за писта Калояново на която искам да присъствам задължително че ми се кара тоя пущинак без тракшън :D Това очаквам да е към 20 Септември ама не се знае нищо още. Както каза Мъро и аз нямам претенций къде ще е стига да сме сериозни. Датата също не ме вълнува,предлагам да е задължително в почивен ден и да е Септември (около националните празници да е по лесно). Квото кажете аз съм за!
Изображение

pepur
Регистриран: 22 януари 2009
Автомобил: RX 400h 4WD

Мнениеот pepur » 21 юли 2010, 19:10

На старозагорските минерални бани стават хубави срещи,има и няколко подходящи хотелчета,доста др.форуми са си правили там срещите.

Потребителски аватар
Tin4ou

Мнениеот Tin4ou » 21 юли 2010, 19:12

За Ст. Бани съм за ! И на Хисар не е лошо :) Абе имам чувството че и към Кърджали на къра да се видим няма да останем недоволни 8)
Изображение

Потребителски аватар
Mainata
Регистриран: 21 юли 2010
Контакти:

Мнениеот Mainata » 21 юли 2010, 20:43

само един въпрос - за колко време се предвижда мероприятието? 1-2-3 дни? :roll:
На Старозагорските бани сме се събирали, също е добре. Но ако се преспива трябват връзки да се уреди станция /задължително с басейн/. Примерно на ТЕЦ Марица е прилична, цените са около 20лв стаята /поне до лани/, има голям ресторант. В близост има прекрасни поляни за барбекю, там си правят събори и рокерите.
Кара: LEXUS RX 300 4WD, Accord Coupe VTEC CG4, Civic 2.2 i-CTDi, Toyota RAV-4 2.0 VVTi 4X4, CR-V 4WD 2.0 i-VTEC

pepur

Мнениеот pepur » 26 юли 2010, 18:43

Виктор,идеята ти с анкетата е добра,но ние не сме толкова много че чак да се налага някакво голямо гласуване,мисля че всички си го представяме да бъде уикенда(по народно му събота и неделя)с едно преспиване на някое готино място дет да може да си разпуснем душите,да може и ние да си направим цър-пър или да ни поднесат,на кои както му харесва.Може единствено датата да ни е най-големия проблем,аз лично ще мога чак след 5 октомври(да не се заричам,че сезона може и да е кратък:)))И да организираме от по рано,че виж колко колеги вообще не са разбрали ,че имало срещи и се вълнуват сега :)

Потребителски аватар
Mind_Control
Регистриран: 17 юли 2010

Мнениеот Mind_Control » 27 юли 2010, 11:38

Аз предлагам да е някое спа хотелче с по- голям паркинг :) В Троян имаше един добър хотел но му забравих името в момент. Другото е по Велинград някъде, а защо не и Сандански или Девин. Девин от към местоположение май е най- удобно, освен това може да се отиде до Старосел, а може да спим направо в винарната Старосел, но пък там няма басейнче..
Lexus IS200
Peugeot 206 CC 1.6

Потребителски аватар
Tin4ou

Мнениеот Tin4ou » 27 юли 2010, 20:49

И в Старосел и в Трявна (ако е този високия, то друг голям май няма) са прекалено скъпи хотелите за това което предлагат ,казвам го от личен опит. Според мен не си заслужават парите тези места.
Изображение

Потребителски аватар
Bukmop
Site Admin
Регистриран: 02 октомври 2007
Контакти:

Мнениеот Bukmop » 27 юли 2010, 21:04

аз все пак мисля като за начало да не се изхвърляме както като разстоянието до дестинацията така и в лукса на местото за преспиване

Мисля че едно хотелче с добра кръчма и кухня, голям паркинг и легла без мухъл и мишки са напълно достатъчни, важен е моабета и обмяната на опит релакса мисля че цяло лято трябва да ви е стигнало.

Моля всеки точно да си напише предложението. Също така да даде сайт със снимки и телефон за контакт, предложения само с име на населено място няма да бъдат обсъждани и подложени на гласуване

Потребителски аватар
tc1
Регистриран: 24 февруари 2009

Мнениеот tc1 » 28 юли 2010, 02:21

След толкова лутане намерих и аз 'де била темата. За шик съм твърдо против - не е бизнес среща, че да се тупаме! Достатъчна ми е една полянка(да речем близо до рекичка), палатчицата и компанийка. Селски тип :D Ако има хубави завойчета в околността - още по-добре. И мене, като Пепър, ме устройва началото на Октомври /дадох глас за края на Септември, че е най-близо/.

п.п. за предложението на Ванистия.
Последна промяна от tc1 на 30 юли 2010, 00:37, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Mind_Control
Регистриран: 17 юли 2010

Мнениеот Mind_Control » 28 юли 2010, 10:01

Ето едно конкретно предложение от мен http://hotelsima.com/index.html

Хотелът се намира над Троян на Беклемето. Това е проходът Троян-Карнаре. Бил съм там и е много приятно. Ресторантчето също е добро. Цените не са високи- 50 лв. двойната стая.
Lexus IS200
Peugeot 206 CC 1.6

Потребителски аватар
vanistia
Регистриран: 12 август 2009

Мнениеот vanistia » 29 юли 2010, 18:03

http://www.hitar-petar.com/
Hranata e unikalna. Sobstvenicite sa gotni
6te razkaja pove4e po kysno za6toto sega nqmam vreme.

pepur

Мнениеот pepur » 29 юли 2010, 18:17

Хитър-Петър-а много ми хареса,е нещо такова и аз си представям-дали ще ни стигнат местата???

Върни се в “Форумни срещи”