Подготовка за голяма форумна среща

Модератор: Lexus

къде и кога мислите че удобно да се проведе форумна среща

Анкетата завърши на 20 авг 2010, 17:01

В София и околностите
3
13%
В Пловдив и околностите
2
8%
Между 1 и 15 септември
1
4%
Между 15 и 30 септември
5
21%
В заведение тип кафене с голям паркинг
0
Няма гласове
В заведение тип ресторант (кръчма) с голям паркинг
5
21%
Без преспиване
2
8%
Преспиване за 1 вечер
6
25%
Преспиване за 2 и повече вечери
0
Няма гласове

Общо гласове: 24

Потребителски аватар
Bukmop
Site Admin
Регистриран: 02 октомври 2007
Автомобил: IS 200
Контакти:

Re: Подготовка за голяма форумна среща

Мнениеот Bukmop » 03 авг 2010, 23:04

добре в предложението ми ще добавям имената, както и ако има дурги подобни предложения ще се добавят имената на тези които са го подкрепили

pepur
Регистриран: 22 януари 2009
Автомобил: RX 400h 4WD

Мнениеот pepur » 03 авг 2010, 23:06

Ти хубаво мястото,ами датата,сега да вземем да обсъдим,Виктор прай нова анкета дет да питаш дали всички им е ок мястото и колко човека реално може да сме желаещите!

Потребителски аватар
Murry
Майна
Регистриран: 10 ноември 2009
Автомобил: IS 250

Мнениеот Murry » 04 авг 2010, 02:11

Виж сега, ние форумците се знаем, я сме 7-8 човека, я не :) Правим тук едни пост и отбелязваме кой е навит за мястото и ако процентът е преобладаващ избираме и датата...
Изображение - пенсионерски разход

Потребителски аватар
Bukmop
Site Admin
Регистриран: 02 октомври 2007
Автомобил: IS 200
Контакти:

Мнениеот Bukmop » 04 авг 2010, 11:18

не мисля че все още има нужда от анкета, все пак ясно съм написал още в началото да давате предложения, но уви коккретни предложения няма за момента. Аз лично почвам да ставам доста скептичен към тази така жадувана от Вас голяма среща така като гледам няма да е по различна от първата като брой, посетители

pepur

Мнениеот pepur » 04 авг 2010, 12:30

не,не мисля че е така всеки може да даде някакво предложение,но така става пълно мазало,аз лично харесах и Хитър Петър-а,нека като всички сме се установили,или поне има някакъв консенсус да не почваме пак с нови предложения и т.н,мястото е готино(имам предвид Сепарева баня),просто централна България е най справедливо и удобно за всички,имаме съфорумци и от Шумен и Варна,на тях ще им доиде малко мазало,но те си знаят.
Аз си мисля,че повечето хора само чакат да обявим датата,мястото и сумата и да видят дали ги устройва,така че може и да сме повече от 9 човека:)))

Потребителски аватар
vanistia
Регистриран: 12 август 2009

Мнениеот vanistia » 04 авг 2010, 23:24

След отпуската ме натисна нещо работа и все не остава време..
Хитър Петър се намира между Троян и село Чифлика. Има местност с 5,6 хотела между много зеленина.
Хубавото тук е че пред всеки хотел има басейн с минерална вода. Също така има и голям обществен басейн http://chiflik-tourism.net/turism_info.php. И без значение в кой сезон сме и колко е студено, може да се къпем. Аз бях там през Април и към 23, 01 часа нощта басейните бяха пълни с компании и със питиета :).
А Хитър Петър ми го препоръчаха /от хотела в който бях отседна/ като заведение с много вкусна кухня.
И то наистина беше така.
Менюта там няма :). Може да ядеш това което са сготвили за деня. А то беше Агнешко, Свинско и още някво друго месо на пещ. Домашно сирене. Домашни питки. Домашен сироп - сокче. Пъстърва - само си вдигаш ръкавите и си я ловиш жива. и беше доста вкусно. От начало си помислил... бе вкусно е и готино, но така без меню и сметката ще е запомняща, но не беше така. Цените бяха нормални а порциите големи.
Собствениците са готини и е възможно да се договори всичко предварително. Дори какво да е яденето и на каква цена ще е. Забравих да кажа че собственика ни покани за на другия ден на мЕкици :) .
Липсва обаче пистата. Струва ми се добър вариант да има наблизо писта и да може да направим някоя гонка или просто ако някой иска да си излее кефа.
ето и две три снимки от gsm-a
Прикачени файлове
Изображение537.jpg
Изображение533.jpg
Изображение531.jpg
tazi kaca podgotvqha za djakuzi. i kazaha 4e za lqtoto 6te e gotovo.
Изображение536.jpg
doma6noto sirence i hlqb :)

Потребителски аватар
tc1
Регистриран: 24 февруари 2009

Мнениеот tc1 » 05 авг 2010, 11:01

Дадох глас за Ванистия и си изтрих предложението, защото неговото е в същия дух и по-добро, а няма смисъл да се препълва темата от предложения - така или иначе типа е ясен и останалите само ще кръжим около него. Варианта с две предложения ми допада, защото няма да се наложи отсяване и победното си е ясно от раз. Предпочетох централна, за да не карам дълго, но след срещата продължавам към него край и ми е всьоравно. Така или иначе ми се иска да дойдем комплект с колегите от областа :twisted: и ми се струва, че ще караме по-малко от обикновено :mrgreen: За сега, май, гласовете са 4:3 в полза на Виктор, поправете ме ако греша. На предната среща какъв процент бяхте?

Потребителски аватар
Tin4ou
Регистриран: 01 декемрви 2009
Автомобил: RX 450h

Мнениеот Tin4ou » 05 авг 2010, 12:54

За мен лично няма проблем пътуването така че и във Русе да я направите пак съм там. Второто предложение също не е за изпускане ,но за сега на Виктор ми звучи по примамливо като единствен недостатък (не за мен) виждам това че не е в центъра на България.
Изображение

Потребителски аватар
tc1
Регистриран: 24 февруари 2009

Мнениеот tc1 » 22 авг 2010, 16:41

След няколко седмици затишие идва и първата лоша вест :lol: :roll: Първия отказал се е на лице - Извинявам се, но няма да съм в страната, нито средата или края на Септ, ни началото на Октомври. Прощавайте, ако съм Ви подвел.

Едит: Желая Ви пълноценна среща :).

Едит за Мъро: Ако се развият нещата както трябва, мисля, да си взема спорта и след това една лека трансплантацийка, да му направя :).
Последна промяна от tc1 на 26 авг 2010, 10:35, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Murry
Майна

Мнениеот Murry » 26 авг 2010, 10:01

Понеже сме супер несериозни, викам да пристъпим към по-съществената част :)

Гласуване за място на срещата

П.П. Да не се върнеш и ти с някой RX :)

Потребителски аватар
Tin4ou

Мнениеот Tin4ou » 04 сеп 2010, 10:18

Момчета ,давайте да решаваме датата че времето си минава а ние нищо не сме уточнили конкретно. Сега ще дойде Октомври няма време вече :?
Изображение

Потребителски аватар
Tin4ou

Мнениеот Tin4ou » 07 сеп 2010, 18:52

Гледам че всички се вълнуваме много за срещата,а аз взех да си пиша сам вече в тоя форум ще дам предложение. Единия вариант е 2-ри срещу 3-ти Октомври (пада се Събота и Неделя), а другия е 9-ти срещу 10-ти.
Изображение

pepur

Мнениеот pepur » 07 сеп 2010, 20:34

Знаеш че не си сам,сега и Мъро ще драсне нещо и сме тъкмо за 4ка белот:))))),аз съм повече за 9-10,щот незнам кога ще затворим тука.

Потребителски аватар
Murry
Майна

Мнениеот Murry » 07 сеп 2010, 21:49

И аз гласувам за 9-10 :)

Потребителски аватар
Tin4ou

Мнениеот Tin4ou » 07 сеп 2010, 22:39

Аз лично нямам претенций затова също давам глас за 9-10 та да няма разногласие. Не разбрах кой е 4-тия за белота?
Изображение

Върни се в “Форумни срещи”