Сбирка Лексус IS

Модератор: Lexus

Потребителски аватар
denislav
Регистриран: 16 септември 2014
Автомобил: IS 200

Re: Сбирка Лексус IS

Мнениеот denislav » 23 дек 2014, 02:42

Колега нямаш проблем обаждашсе и веднага идвам

sokolchev
Регистриран: 21 февруари 2011
Контакти:

Мнениеот sokolchev » 24 дек 2014, 08:59

последно ще има или няма да има сбирка,защото от днес за утре почти е сигурно че нищо няма да се получи

MoDyFiEr
Регистриран: 05 април 2014
Автомобил: IS 200 Sportcross

Мнениеот MoDyFiEr » 24 дек 2014, 14:15

Хайде да я направим след празниците сега повечето сме по села и извън столица. Какво ще кажете за 18 Януари пада се Неделя и повечето почиваме. Имах идея да се чакаме някаде в Павлово и после да караме до копитото, повече завои има и може да е забавно. После горе да поспрем на чист въздух и да си полафим. П.С. Сори за късния отговор колеги.

sokolchev
Регистриран: 21 февруари 2011
Контакти:

Мнениеот sokolchev » 24 дек 2014, 14:32

Колега,така ако се позачетеш ще разбереш колко трудно се събираме,от сега аз казвам че не мога за такава дата,след празниците всички работим,целта беле сега до НГ. Особено събота и неделя пък 99% не мога

П.п да не прозвучи като обида,ще го кажа по нежно,извън столицата са тези които през останалото време си мислят че са столичани ;)

MoDyFiEr
Регистриран: 05 април 2014
Автомобил: IS 200 Sportcross

Мнениеот MoDyFiEr » 24 дек 2014, 14:59

sokolchev написа:Колега,така ако се позачетеш ще разбереш колко трудно се събираме,от сега аз казвам че не мога за такава дата,след празниците всички работим,целта беле сега до НГ. Особено събота и неделя пък 99% не мога

П.п да не прозвучи като обида,ще го кажа по нежно,извън столицата са тези които през останалото време си мислят че са столичани ;)

Еми аз съм си от Бургас и по празниците съм там. Студент съм още и вероятно по - млад, не се съобразих че работите, за което се извинявам. Не ми е проблем да дойда до София, аз съм си на газ и имам желание да се съберем. Соколчев дай 1 предложение къде и кога, не е задължително да е в София разбира се.

Върни се в “Форумни срещи”