Изработка на нов регистрационен номер при повреда

Потребителски аватар
Bukmop
Site Admin
Регистриран: 02 октомври 2007
Автомобил: IS 200
Контакти:

Изработка на нов регистрационен номер при повреда

Мнениеот Bukmop » 09 юли 2012, 14:58

Така като на прендия ми номер покритието частично е паднало реших да се поразтърся и да видя как стои въпроса с възстановяване или подмяна без да се сменят и двете табели и да се минава през КАТ, оказа се че има много лесен начин:

Отивате във фирма БМВ (безконтактни мултиплексорни вериги), която е 100% собственост на МВР.
Давате заявка за изработка на номера пишат ви сметката по която трябва да преведете нужната сума (около 20 лв. без таксите на банките)
отивате в отсрещната банка да преведете парите парите през това време те ви изработват копие на номера.
Въщате се и за 30 минути имате нов номер.

Секретния телефон за контакт е: 029820446 на него ако имате въпроси може да получите отговори

Важно е да знаете че тази процедура е възможна само ако номера е цял, не липстват части от него (примерно сте се блъснали и е нагънат, или както в моя случаи от безконтактното миене и мушичките му е паднало светлоотразителното покритие)

Възможно е да смените номера от цяла България, въпросната фирма произвежда регистрационните табели за автомобили.

Надявам се тази информация да е полезна на всички които се нужадят от нея, сряда мисля да посетя фирмата и ако има промяна ще я напиша
Прикачени файлове
ddd.jpg
Untitled.png

Потребителски аватар
Д. Ив.
Регистриран: 19 ноември 2010
Автомобил: IS 220d
Контакти:

Re: Изработка на нов регистрационен номер при повреда

Мнениеот Д. Ив. » 09 юли 2012, 15:51

Полезно, мисля, че на Бешев му беше понагънат предния номер.
Чл. 74. (1) Допълнителни светлини за мъгла може да се използват само при значително намалена видимост поради мъгла, снеговалеж, дъжд или други подобни условия. Тези светлини не може да се използват самостоятелно.

Върни се в “Полезна информация”