Lexus Five Star Service

Потребителски аватар
Д. Ив.
Регистриран: 19 ноември 2010
Автомобил: IS 220d
Контакти:

Lexus Five Star Service

Мнениеот Д. Ив. » 14 сеп 2012, 12:31

http://www.lexus-bulgaria.bg/lexus-services/index.aspx

Някой възползвал ли се е вече от това?
Чл. 74. (1) Допълнителни светлини за мъгла може да се използват само при значително намалена видимост поради мъгла, снеговалеж, дъжд или други подобни условия. Тези светлини не може да се използват самостоятелно.

Потребителски аватар
idzivkov
Регистриран: 02 април 2011
Автомобил: IS 250

Re: Lexus Five Star Service

Мнениеот idzivkov » 14 сеп 2012, 13:15

Важи ако колата е закупена от тях.
И тъй като моята е :) казах на човека на гишето, че като ми дойде време за смяна на масло или някакъв ремонт, ще ги помоля да вземат колата ми от офиса или вкъщи и да ми оставят заместващ автомобил. И каква изненада? Обясниха ми, че това е само за коли в гаранция! Повечето екстри (най-хубавите) не важат за нас.
Иначе супер са го замислили, ама май няма да се доредим докато не си купим нови коли :)

Потребителски аватар
Д. Ив.
Контакти:

Мнениеот Д. Ив. » 14 сеп 2012, 13:22

Уникален пакет от луксозни услуги за всички собственици на Lexus

???
Петзвездният пакет услуги от Lexus България е уникален с факта, че на този етап не се предлага на нито един друг пазар на марката в света. От него ще могат да се възползват не само собствениците на нови автомобили, но и абсолютно всички притежатели на автомобили Lexus, закупени в България от официалния представител на марката от 2003 година досега.

Май ще трябва да се звънне и да се пита, защото ако е както ти казваш, то информацията в сайта е подвеждаща. Да не говорим, че за 60 лв. на час в сервиза + надутите цени на частите и маслата, те са си го включили това в цента.
От 1 юли 0800 15 111 e новият 24/7 национален телефонен номер на Lexus България. Той е безплатен за обаждания от всички национални фиксирани и мобилни оператори. През работно време от 09:00 до 18:30 в делнични дни клиентите на марката могат да получат информация и цени, да уговорят пробно шофиране и да заявят сервизно обслужване, а денонощно на същия номер могат да извикат пътна помощ.
Последна промяна от Д. Ив. на 14 сеп 2012, 13:25, променено общо 1 път.
Чл. 74. (1) Допълнителни светлини за мъгла може да се използват само при значително намалена видимост поради мъгла, снеговалеж, дъжд или други подобни условия. Тези светлини не може да се използват самостоятелно.

Потребителски аватар
Bukmop
Site Admin
Регистриран: 02 октомври 2007
Автомобил: IS 200
Контакти:

Мнениеот Bukmop » 14 сеп 2012, 13:24

Аз 3 дни им звънях на нормалните телефони да се опитам да си купия маслен филтър но уви или никой не дигаше или секретарката ме прехвърляше към същите неотговарящи телефони. След това реших и един ден към 18 часа отидох до ТМ Ауто Изток, там заварих полупразен салон откъм служители. На входа пишеше че и залона и сервиза работят до 19.00 или 19.30 часа, но вътре ми казаха че те работели но резервните части работели до 17.30 часа. както и да е намери се кой да ми продаде един филтър на цена от 24 лв. (при лио 12) питах и колко струват пера за чистачките цените бяха около малко над 30 лв. при лио 14 в USA 3$....

Каквито и прогами за облужване да правят и промотират зад тези оферти стоят все същите хора, същата организация на работа и същите надценки...

Потребителски аватар
Д. Ив.
Контакти:

Мнениеот Д. Ив. » 14 сеп 2012, 13:30

Ама поне като плащаме, да имаме и някакви ползи.

Потребителски аватар
idzivkov
Регистриран: 02 април 2011
Автомобил: IS 250

Мнениеот idzivkov » 14 сеп 2012, 13:33

Телефоните не отговарят от датата на стартиране на услугата.
Всички, ама всички закупени от тях!
И повечето неща са за автомобили в гаранция.
На мен ми дадоха и карта (пластика) да си я държа в колата при нужда, ама като гледам май само за да си припомням телефона ще я ползвам. То като се замислиш, на заместваш автомобил нямаш право, завеждането на щетите от тях е само ако си в гаранция, за нас няма безплатен технически преглед и консумативи... всичко е за новите коли и тези в гаранция. За нас само картата!
Не съм сигурен за пътната помощ само, май след регистрация ни е безплатна, но до техен сервиз!

Върни се в “Полезна информация”