Има ли колеги от Русе за оглед на една кола (добавено от админ)

Ако търсите съвет за покупка на IS200 прегледайте първо тази тема

Модератор: Lexus

monster
Регистриран: 04 юни 2017
Автомобил: IS 200

Има ли колеги от Русе?

Мнениеот monster » 06 юни 2017, 15:35

А и забелязах, че доста хора се отдръпват заради обявената от мен цена. Абстрахирайте се от цената, ако предлагате читав екземпляр ще се разберем, тъй като вече съм зарибен :shock:

monster
Регистриран: 04 юни 2017

Мнениеот monster » 16 юни 2017, 18:45

Следващия петък(23.06), ще отида до Русе и ще разчитам на късмета... нали колата и жената били на късмет :) В крайна сметка, някой ще се отзове ли или да ставам равнопоставен колега напълно на доверие. Трудно ще ми е, тъй като не съм запознат изобщо с бензиновите агрегати (от 9-10 години карам само дизели) и едно рамо в огледа на лекса ще ми е от огромна полза.
ПС: Ще черпя бира :lol:

sokolchev
Регистриран: 21 февруари 2011
Контакти:

Мнениеот sokolchev » 16 юни 2017, 19:41

Имаше един русенски колега,Теодор с ис250 ама не съм го засичал отдавна в сайта

Потребителски аватар
Akima
Регистриран: 15 септември 2015
Автомобил: Друга марка

Мнениеот Akima » 16 юни 2017, 20:36

Освен да ви пожелаем успех.
Мисля, че ви помогнах повече от достатъчно - броят и честата смяна на собствениците говори достатъчно - на всеки 2 години по 1...
Не бих извършил сделка само и само, защото ще е замяна.
Ако не може да реализирате бързо масовата Шкодичка, то IS-а ще е вечно ваш, което ако е в перфектно техническо състояние не е непременно лошо нещо.

/off
Ето ви пример с един мой спомен за файтонджии:
Преди години бях свидетел как една кола смени 4-ма собственици в София точно през година и идваше все в газ сервиза - заради дългата тогавашна гаранция на BiGas инжекционите.
Бяха я убили от каране и никой не сменяше част освен, ако тя не падне.
Инжекционът надживя колата и го продадоха на друг клиент направо, докато чакаха и си говореха пред сервиза собствениците на колите - накрая нямаше консуматив, който не е за смяна.
Накрая остана само дръжката от "оглозганата ябълка".

/off
Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези,които нямат разум.

Потребителски аватар
mtrx
Регистриран: 07 юли 2012
Автомобил: IS 200 Kompressor
Контакти:

Мнениеот mtrx » 17 юни 2017, 12:01

monster написа:Следващия петък(23.06), ще отида до Русе и ще разчитам на късмета... нали колата и жената били на късмет :) В крайна сметка, някой ще се отзове ли или да ставам равнопоставен колега напълно на доверие. Трудно ще ми е, тъй като не съм запознат изобщо с бензиновите агрегати (от 9-10 години карам само дизели) и едно рамо в огледа на лекса ще ми е от огромна полза.
ПС: Ще черпя бира :lol:

Ако искаш ми пиши. По скайп можем да огледаме бая неща. До Русе път не ми се бие честно казано
Eaton M62 | 150mm pulley | 1zz injectors | Tein Street basis z coilovers | FCD | Holyman Bypass

Иво - човекът който ми оправи Lexus-а отново да върви нормално : http://www.autolaboratory.com"

pepur
Регистриран: 22 януари 2009
Автомобил: RX 400h 4WD

Мнениеот pepur » 17 юни 2017, 12:25

Или Вайбър ,Фейстайм.

Върни се в “Съвети и въпроси при покупка”