LEXUS IS 250 Luxury - продаден

Модератор: Lexus

adlerr
Регистриран: 14 ноември 2012
Автомобил: Все още нямам ...

LEXUS IS 250 Luxury - продаден

Мнениеот adlerr » 28 апр 2013, 12:53

Продавам Lexus is250, 2500 куб.см,208 к.с, бензин, автоматична скоростна кутия, произведен март 2006г, пробег 88000 км.
Колата е закупена от Германия ноември 2012 г. на 74 000 км. Напълно обслужена - масла, филтри, гуми 17'- задни чисто нови (нa 1000km. ) DUNLOP SP Sport 01 и предни MICHELIN на 50%. + 16' ал. джанти със зимни гуми. Няма забележки по екстериор, интериор, ходова част, двигател и трансмисия. Всичко по колата функционира нормално.

Оборудване Luxury: 6-степенна автоматична скоростна кутия; TRC; EPS; ABS; ВА; EBD; VSC; VDIM; темпомат; кожен волан, топка на скоростния лост и ръчна спирачка; подгряване на предното стъкло - под чистачките; двустепенно централно заключване; безконтактна система за отключване на автомобила и стартиране на двигателя ; електрическо управление на предни и задни стъкла; фарове за мъгла; LED - светло-диодни стоп и габарити задни; електрически сгъваеми и отопляеми огледала; автоматично затъмнение на страничните и централното огледала за обратно виждане против заслепяване; електронен двузонов климатик; филтър за чист въздух; автоматична рециркулация на въздуха; подлакътник за предни и задни седалки; 10 въздушни възглавници; ключ за изключване на предната въздушна възглавница за пътника; мултиинформационен дисплей; управление на аудиосистемата и на мултиинформационния дисплей от волана; сензор за дъжд; предни и задни паркинг сензори; завиващи ксенонови фарове с автоматично регулир. на височина и дюзи за миене; отвор за ски към багажника в задния подлакътник; електрическо регулиране на волана; памет за предните седалки; осветени предни вътрешни прагове; електрическа щора за задно стъкло; отопление и охлаждане на предните седалки; кожен салон с ел. регулация; 17' алуминиеви джанти (225/45R17+245/45R17); мултимедиен пакет - 7 инчов дисплей, навигация, Mark Levinson audio with 14 speakers, 6-DVD чейнджър, Bluetooth, камера за задно виждане

цена --------- лв
автомобила е продаден

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Последна промяна от adlerr на 31 юли 2014, 22:25, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
Tin4ou
Регистриран: 01 декемрви 2009
Автомобил: RX 450h

Re: LEXUS IS 250 Luxury

Мнениеот Tin4ou » 28 апр 2013, 13:04

Страхотен автомобил ! Успех с продажбата и дано не го купи някой селски рогач дето ще го ръчка като гоуф 3.
Изображение

adlerr
Регистриран: 14 ноември 2012
Автомобил: Все още нямам ...

Мнениеот adlerr » 05 окт 2013, 01:53

Нова цена 25777 лв.

Потребителски аватар
idzivkov
Регистриран: 02 април 2011
Автомобил: IS 250

Мнениеот idzivkov » 06 окт 2013, 23:11

Братле, и моята е като твоята, и аз я продавам, ама чак толкова евтино....?

Потребителски аватар
Д. Ив.
Регистриран: 19 ноември 2010
Автомобил: IS 220d
Контакти:

Мнениеот Д. Ив. » 07 окт 2013, 00:37

Моя съвет е да я trade in-неш на нещо по-ново, така ще и вземеш поне 30 хиляди. В Infiniti и 35 ще ти дадат даже :)
Чл. 74. (1) Допълнителни светлини за мъгла може да се използват само при значително намалена видимост поради мъгла, снеговалеж, дъжд или други подобни условия. Тези светлини не може да се използват самостоятелно.

Потребителски аватар
Murry
Майна
Регистриран: 10 ноември 2009
Автомобил: IS 250

Мнениеот Murry » 07 окт 2013, 02:37

Присъединявам се. За мен тази кола определено струва повече и тъй като знам, че за повече трудно ще я продадеш заради особеностите на пазара е добре да се търси алтернатива.
Изображение - пенсионерски разход

Потребителски аватар
Mind_Control
Регистриран: 17 юли 2010
Автомобил: IS 200

Мнениеот Mind_Control » 07 окт 2013, 13:53

Може пък на човека да не му пука особено дали ще я продаде за 20 или 30 К. На мен нещо, като не ми трябва го продавам достатъчно евтино, за да се махне възможно най- бързо.
Lexus IS200
Peugeot 206 CC 1.6

julian
Регистриран: 03 януари 2014
Автомобил: Друга марка

Мнениеот julian » 23 яну 2014, 12:32

Интересно, че Лекса се продава от доста време и няма желаещи, което ме озадачава. Изглежда добре, поне на външен вид.

sokolchev
Регистриран: 21 февруари 2011
Контакти:

Мнениеот sokolchev » 23 яну 2014, 12:41

julian написа:Интересно, че Лекса се продава от доста време и няма желаещи, което ме озадачава. Изглежда добре, поне на външен вид.

Почти всеки за 30к ще си купе порше кайен,затова си стои,красив е,но година-цена,всеки това гледа,поне тези които не са карали лексус никога

pepur
Регистриран: 22 януари 2009
Автомобил: RX 400h 4WD

Мнениеот pepur » 24 яну 2014, 08:33

sokolchev написа:
julian написа:Интересно, че Лекса се продава от доста време и няма желаещи, което ме озадачава. Изглежда добре, поне на външен вид.

Почти всеки за 30к ще си купе порше кайен,затова си стои,красив е,но година-цена,всеки това гледа,поне тези които не са карали лексус никога

Точно,година цена....И така си стоят доста читави коли и не се продават.

sokolchev
Контакти:

Мнениеот sokolchev » 24 яну 2014, 09:54

pepur написа:
sokolchev написа:

Точно,година цена....И така си стоят доста читави коли и не се продават.

ами няма как да е по друг начин,има много добри запазени джипове с по 300 кобили под капака като Х5 или кайен за по 20к които не са никак лоши,сега да не ми каже някой че предавам лекса заради едно беемве,няма такова нещо,но имах честта да навърта едни 3к на Х5 2003г 4,4 бензин/автомат 4х4 289 кончета вихрогончета :) ами това чудо ми скри шапката как ускорява особено на спорт предавки и каде минавах с него по троянския балкан.... така че тук за тази цена си купувам един подобен джип и един ис200 като искам лексус и си карам за 30к две добри коли и ти остават и пари след това даже :) много е наистина почти 30к независимо дали е лексус/мерцедес или бееме,на 8г е все пак.по тази логика айде да не е моята че е 2002,ама на Вики мисля че беше последната 2005г трябва да и обяви цена не помалко от 20к понеже е GEN1 ама тогава не ми се мисли колко хора ще му кажат по най добрия начин че е луд :) :)

Потребителски аватар
Д. Ив.
Контакти:

Мнениеот Д. Ив. » 24 яну 2014, 10:56

На Порше-то счупи ли му се нещо по-малко от 1000-2000 лв. няма да оставиш в сервиза и то за малка повреда. При БМВ е същата работа, но е малко по-добре там с цените.
Чл. 74. (1) Допълнителни светлини за мъгла може да се използват само при значително намалена видимост поради мъгла, снеговалеж, дъжд или други подобни условия. Тези светлини не може да се използват самостоятелно.

sokolchev
Контакти:

Мнениеот sokolchev » 24 яну 2014, 11:17

така е!но това е така в оторизираните сервизи,а аз такъв не съм и няма да посетя никога,в дару кар за смяна на консумативите искат 600лв за което в съседния сервиз не оторизиран даваш 200лв и разликата е една единствена,оторизирания се казва дару кар а нормалния синове и бащи :) така че няма как да ме убеди някой че един оторизиран сервиз разбира повече от този в не оторизирания,и той и аз сме завършили ТТЕ Хенри Форд(Вилхелм Пик) с ДВГ(двигатели с вътрешно горене) и двамата сме завършили с 5 и какво от това,той работи в оторизирания сервиз на Форд а аз нямам това желание да работа изобщо в сервиз,но да речем имам мой собствен и се казва соколчев-сервиз,и с какво той е по добър от мен?с едно голямо НИЩО

Потребителски аватар
Д. Ив.
Контакти:

Мнениеот Д. Ив. » 24 яну 2014, 12:05

Цените на частите на Порше или БМВ и Тойота/Лексус също не е за пренебрегване.

Потребителски аватар
Bukmop
Site Admin
Регистриран: 02 октомври 2007
Контакти:

Мнениеот Bukmop » 24 яну 2014, 12:14

sokolchev написа:така е!но това е така в оторизираните сервизи,а аз такъв не съм и няма да посетя никога,в дару кар за смяна на консумативите искат 600лв за което в съседния сервиз не оторизиран даваш 200лв и разликата е една единствена,оторизирания се казва дару кар а нормалния синове и бащи :) така че няма как да ме убеди някой че един оторизиран сервиз разбира повече от този в не оторизирания,и той и аз сме завършили ТТЕ Хенри Форд(Вилхелм Пик) с ДВГ(двигатели с вътрешно горене) и двамата сме завършили с 5 и какво от това,той работи в оторизирания сервиз на Форд а аз нямам това желание да работа изобщо в сервиз,но да речем имам мой собствен и се казва соколчев-сервиз,и с какво той е по добър от мен?с едно голямо НИЩО

Структурирането на работата, инструментите и най-вече контрола който ти се налага от фирмата за която работиш. Не си мисли че може сам да измисиш топлата вода, за пример - във Вофсбург града на VAG има отдел от над 200 човека които следят и контролират работата на сервизите по цял свят но винаги ще се намери един завършил във въпросния техникум който почва да прави нещата на своя глава понеже кви са тези германци дето ще му казват как да работи, осира нещатата и това рефлектира върху клиента след това и казва "...ааа той оригиналния сервиз за нищо не става..." и отива в кварталния където го очаква съученика на предния майстор който раоти по идентичен начин...

Върни се в “Продадени”