Джанти с зимни гуми RUNFLAT

Модератор: Lexus

Rendosa
Регистриран: 12 декемрви 2010
Автомобил: IS 200

Re: Джанти с зимни гуми RUNFLAT

Мнениеот Rendosa » 21 ное 2013, 01:52

Явно колегата е напускал обяви из форумите само че в нашия е забравил да напише цена и контакт бих дал 500лв за целия комплект в никъкъв случай повече като се има впредвид състоянието на тези гуми и че джантите са от евтините като цяло и не много здрави за нашите пътища.Отностно дрифтенето за съжаление IS200 нестава за дрифт за пързаляне да но да дрифтиш на сух асфалт е пълен смях пародия,просто е много тромава колата първо трябва да свали 200-300кила и да качи още 100-150 коня поне и предавателните числа на скоростите също са малко странни чак на 3-та прави 100км/ч,волана също не е много удобен за дрифт,но да се пързаляш по завоите става колата.(говорим за сух асфалт на мокро и сняг е друго)И все пак ако няма отговор от пусналия обявата смятам темата за излишна и Виктор наистина може да я изтрие/заключи.

Потребителски аватар
hondaR
Регистриран: 26 април 2012
Автомобил: GS 300

Мнениеот hondaR » 24 ное 2013, 03:20

Хора , не съм влизал в този профил от няма и седмица и какви само фермани са се изписалиии....само за затвора как не ме пратихте!
Съжалявам,че съм изпуснал да спомена цената(понеже определено не съм ги постнал ,за да се хваля),а тя е 300лв за бр./гума +джанта!
Карани са наистина малко,но нещо малнеят на GS-a и за това реших да сложа зимни гуми на ориг. си му 18"!
Що се касае за състоянието:
1. Не се вижда хубаво грайфера,понеже реших да ги поизмия преди да ги снимам и продавам и нз. защо но наистина не изглеждат по този начин в действителност(може би ще тр. да понаправя някоя др .снимки за злите езици)!Няма как да се различават от Нови Гумите,тъй като наистина са карани супер малко,и определено не с дрифтове,тази кола определено не се използва с такова предназначение,а и все пак колко често човек кара кола 250к.с. със задно зимата при положение,че се придвижва със SUV 4x4 тоя сезон (поне такъв е моя случай),а тя стои в гараж и се изкарва колкото да не се скапе зимния сезон!Гумите са Run Flat и са доста здрави,така че не знам за какви деформации говорим!До колкото си спомням цената беше с около 30-40 % над обикновена гума същия модел,т.е. около 380-390лв на брой(мисля ,че и новите шарки вървят около тази цена)
2.Единствената забележка е на едната джанта на полираната част има леко като окисление (може би от солта),което мисля че може да излезе с полиране с гумен диск за джанти,тай като ми се вижда доста повърхностно!
3.Не мисля,че трябва да закривате acaunt-a на хората ,само защото нямат време може би да си влезат в рамките на седмица във форумчето,а....
4.Който има сериозни намерения за покупка за зимния сезон,нека се обади(0884702005),да види и да се обеди
5.Стига с тея мерения на грайфери,стига с тоя манталитет,че сигурно ,като снимам и новата гума купена преди седмица някои "зевзеци" ще кажат,че техните на 150000 км са по-добри,утре ще дам още снимки и ,който е сериозен да се обади...

Потребителски аватар
hondaR

Мнениеот hondaR » 25 ное 2013, 21:56

IMAG1481_1.jpg

Потребителски аватар
hondaR