Питане за ис 250

Модератор: Lexus

Потребителски аватар
Bukmop
Site Admin
Регистриран: 02 октомври 2007
Автомобил: IS 200

Re: Питане за ис 250

Мнениеот Bukmop » 24 юли 2011, 22:08

само гледай, да не почнеш да генериращ бензин че тогава ще си като подвижна бензиностанция...

pepur
Регистриран: 22 януари 2009
Автомобил: RX 400h 4WD

Мнениеот pepur » 25 юли 2011, 10:51

Bukmop написа:само гледай, да не почнеш да генериращ бензин че тогава ще си като подвижна бензиностанция...

именно,нали след срещата в Пловдив четох там за един потребител Мечокух в Тойота форума,и т.н т.н. добавки чудеса.....

Потребителски аватар
Murry
Майна
Регистриран: 10 ноември 2009
Автомобил: IS 250

Мнениеот Murry » 25 юли 2011, 11:00

Е да, ама то само с добавки не става. Трябва да си махнеш и половината датчици.
Изображение - пенсионерски разход

Alex
Регистриран: 20 юни 2011
Автомобил: IS 220d

Мнениеот Alex » 25 юли 2011, 14:32

Колата може да изглежда малка и отзад да е тесничка (качих се в шоурума) но си е 1700кг и тия 250нм не са особено много - добре че кутията е пъргава и икономична - от нея идва икономията колкото и да е скромна ... реално се очаква от тая кола да харчи 14-15 в град като София и това е .. ако сме спокойни и избягваме задръствания може и до 13 да падне, не е непостижимо но не е и реалистично непрекъснато така да се кара ... средно в момента смесено ми дава 12,8 на около 2 000км е ... навън плътно 10

Burning_Boy
Регистриран: 02 юли 2011
Автомобил: Друга марка

Мнениеот Burning_Boy » 25 юли 2011, 20:48

Алекс благодаря за точният и пълен пост. Така значи оказа се, че разхода е такъв какъвто очаквах.

Burning_Boy

Мнениеот Burning_Boy » 26 юли 2011, 15:08

А какво ще кажете за музиката на обсъждания ЛЕХ

Потребителски аватар
Д. Ив.
Регистриран: 19 ноември 2010
Автомобил: IS 220d
Контакти:

Мнениеот Д. Ив. » 26 юли 2011, 20:54

Хубава е, както на всички японски коли.
Чл. 74. (1) Допълнителни светлини за мъгла може да се използват само при значително намалена видимост поради мъгла, снеговалеж, дъжд или други подобни условия. Тези светлини не може да се използват самостоятелно.

gebahn
Регистриран: 13 декемрви 2010

Мнениеот gebahn » 29 юли 2011, 15:40

Относно разхода на ИС250, градско (Варна) зимата средно 14-15/100, през другото време 10-11/100 зависи дали си спортяга :)
Извън градско ( пролет, Варна - Ямбол ) 9/100, същия разход го дава и от Варна - Слънчев Бряг. Ако шофираш много и си сметкаджия до никъде няма да ти излязът сметките :)

Burning_Boy

Мнениеот Burning_Boy » 29 юли 2011, 20:57

Карам по има няма 10 000км на година.Така, че няма дае проблем за мен (май) този разход.ИСКАМ КЕФ,ЛУКС,КОМФОРТ И СПООООРТ така, че това ще бъде моята колица(даи боже).

gebahn
Регистриран: 13 декемрви 2010

Мнениеот gebahn » 30 юли 2011, 03:37

Еми комфорта ще си го имаш няма 2 мнения, аз несъм запален автомобилен фен и едва ли ще мога да ти дам некъкъв технически съвет но от към най просто потребителска позиция тип качвам се карам без да се интерисувам много от това как точно работят нещата под капака тъй като и неразбирам :) трудно ми харесват други автомобили в които се качвам, наистина Япончетата са я барнали доста.
И относно 10К които правиш до сега на година с Лекс-а ще ги дигнеш поне двойно ... поне при мен така стана ... познай що :P

Burning_Boy

Мнениеот Burning_Boy » 30 юли 2011, 17:38

Само дето немога да открия някои с такъв лекс в моя район искамисе даго видя на живо дасе повозя.Трябва да заскачам до сф до някоя авто к зада покарам.Тази кола няправо ме е обсебила :D

Burning_Boy

Мнениеот Burning_Boy » 29 мар 2012, 09:48

Здравеите пак съм аз :) с поредния "тъп" въпрос, а тои е следният - видях тази обява име заинтересова поради това,че е от официален сервиз http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details НО не е ли странно ниска цената за автомобил които се води перфектен, пак даже гледам и навигация има. Та мисълта ми е следната мога ли да съм спокоен,че всичко ще е наред след като е от Тоуота. Благодаря предварително :)

kamen83
Регистриран: 06 март 2012

Мнениеот kamen83 » 29 мар 2012, 10:38

Burning_Boy написа:Здравеите пак съм аз :) с поредния "тъп" въпрос, а тои е следният - видях тази обява име заинтересова поради това,че е от официален сервиз http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details НО не е ли странно ниска цената за автомобил които се води перфектен, пак даже гледам и навигация има. Та мисълта ми е следната мога ли да съм спокоен,че всичко ще е наред след като е от Тоуота. Благодаря предварително :)

Тази кола е внесена от чужбина. Аз лично се отказах дори да ходя да я гледам, защото същата тази кола в mobile.bg или cars.bg я има като 2 различни обяви. Едната е с цена в лева, а другата в евро. Каквото и да решиш направи й диагностика. Според мен цената е нормална за тази година, но сравнено с цените на другите такива коли в България е ниска.

pepur

Мнениеот pepur » 29 мар 2012, 11:51

kamen83 написа:
Burning_Boy написа:Здравеите пак съм аз :) с поредния "тъп" въпрос, а тои е следният - видях тази обява име заинтересова поради това,че е от официален сервиз http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details НО не е ли странно ниска цената за автомобил които се води перфектен, пак даже гледам и навигация има. Та мисълта ми е следната мога ли да съм спокоен,че всичко ще е наред след като е от Тоуота. Благодаря предварително :)

Тази кола е внесена от чужбина. Аз лично се отказах дори да ходя да я гледам, защото същата тази кола в mobile.bg или cars.bg я има като 2 различни обяви. Едната е с цена в лева, а другата в евро. Каквото и да решиш направи й диагностика. Според мен цената е нормална за тази година, но сравнено с цените на другите такива коли в България е ниска.

И какво като я има в 2 обяви,трябва да се правят огледи.Аз немога да разбера хора които искат да си купят автомобил и си стоят вкъщи.Началото на този месец обиколихме половин Бг докато намерим това което търсим,на снимки всички са чудесни като отидеш на място,ужас или не това което е описал собственика.Както и да е,отделяте няколко дена и сте щастлив собственик:))).

pepur

Мнениеот pepur » 29 мар 2012, 12:14

Сега погледнах в европейските сайтове,че то е пълно с автомобили по 12 евро,пък и те като я закупят като фирма им идва на нето.Ето една http://suchen.mobile.de/auto-inserat/le ... res=EXPORT човека си я докарва за 500 евро и пак 25000,грубо стават.Просто тук обезценяването го калкулират малко странно,пък и няма много оферти на наша земя(съотвено конкуренция) и се спекулира малко.

Върни се в “Съвети и въпроси при покупка”