Купувам IS 200 купе, или с десен волан - купено

Модератор: Lexus

krum_ktk
Регистриран: 04 септември 2008

Купувам IS 200 купе, или с десен волан - купено

Мнениеот krum_ktk » 25 юни 2010, 12:23

Купувам IS 200, интересува ме оборудвано купе /с всичките си панели, врати и стъкла, фарове и капаци/, трябва ми за донор, или с десен волан, също за донор.
ИЗИСКВАНИЯ:
1. да има читави документи, за да несе занимавам с бандитски изпълнения. /но ако е без документи, също съм заинтересован, с съответното отражение в цената :wink: /
2. поради това чее за донор ми е определяща цената. т.е. гръмнали двигатели, счупени скоростни кутии и диференциали, скапани електроники, унищожено окачване, БЕЗ джанти и гуми, издухана генерация, изпуснали амортесиори, счупени прожини, ВСИЧКО ТОВА Е ТОЛКОВА ДОБРЕ ДОШЛО ЗА МЕН, КОЛКОТО ПОВЕЧЕ СВАЛЯ ЦЕНАТА НА КОЛАТА.
3. Сивият цвят на купето е с предимство.
4. Сиво купе спорт с затъмн. джамци - IS 200 SPORT- ОЩЕПОГОЛЯМО ПРЕДИМСТВО.
5. Заден спойлер, капак багажник и задните светлини - може и без тях, но само ако са демонтирани, а нее имало удал отзад.
6. ТАБЛО И ВОЛАН също може да няма.

склонен съм на компромис с цвета и с леки щети по купето - НО БЕЗ ЗЕРИОЗНИ УДАРИ, ЩоТо ТАКОВА СИ ИМАМ ВЕЧЕ. :wink:
с предимство са купетата с лява дирекция.

пускам връзките в англия да ми кажат оттам за десен геврек с тези изисквания, колко ще искат и скоро ще напиша и цената която съм готов да платя.
С Предложения към КРУМ:
0888329340
krum_ktk@hotmail.com
или тука на лични.

С ДВЕ думи казано - ако за съжаление някой колега има Лекс със гръмнат мотор или непоправими щети по окачване скорости итака, съм насреща.
Последна промяна от krum_ktk на 31 авг 2010, 15:02, променено общо 1 път.

keny
Регистриран: 01 март 2010

Re: Купувам IS 200 купе, или с десен волан

Мнениеот keny » 31 авг 2010, 10:16

здрасти колега, мисля си че по добре да си вземеш здрав автомобил и да караш, много добре знаеш че това което търсиш на нашия пазар е бая скъпо пък и работата с която се нагърбваш е доста трудоемка...поздрави и успех все пак!!

krum_ktk

Re: Купувам IS 200 купе, или с десен волан - купено

Мнениеот krum_ktk » 31 авг 2010, 15:03

купето намерено, колата се прави в момента, скоро щее за боядисване.

krum_ktk

Re: Купувам IS 200 купе, или с десен волан

Мнениеот krum_ktk » 31 авг 2010, 15:04

[quote="keny"]здрасти колега, мисля си че по добре да си вземеш здрав автомобил и да караш, много добре знаеш че това което търсиш на нашия пазар е бая скъпо пък и работата с която се нагърбваш е доста трудоемка...поздрави и успех все пак!![/quote]

по добре е колега, ма по стечение на обстоятелствата си правя този :D

Върни се в “Купувам LEXUS”