Клипсове за стелките на IS200

Модератор: Lexus

Потребителски аватар
mtrx
Регистриран: 07 юли 2012
Автомобил: IS 200 Kompressor
Контакти:

Re: Клипсове за стелките на IS200

Мнениеот mtrx » 11 дек 2013, 21:05

След няколко месеца търсене се сдобих с въпросните клипсове. След като ми осраха поръчката се оказах с 8 клипса .

Ако някой иска такъв клипс нека свирка. Тъй като желанието ми е да си избия разходите клипса струва 1.5 паунда или 3.75лв .
Изглежда по този начин

Изображение

edit: И малко за това как се сдобих. Намерих клипсовете е Ebay.co.uk и ги поръчах. Реших да взема 4 за да имам. След като ми ги изпратиха на адрес в UK (uktobg.com) минаха 7 дена но клипсове нямаше.Писах на човека че не са дошли и той ми изпрати нови.
Няколко седмици по късно си бях поръчал още неща и отидох да си ги взема от склада в БГ. Дават ми поръчките и виждам че имам две пратки с по 4 клипса и са ми затрили някъде едно яке за 120 паунда :(

И сега ми е някакво съвестно за човека който ми ги изпрати и му писах да му възстановя тия 4 клипса в повече. С български пощи изпращането на обратно ще ми излезне доста солено , за това се опитвам поне да избия част от парите , защото единият клипс ми излиза 12 паунда и 4лв доставка :D
Първоначалната ми идея беше да сложа два и да имам два резервни , само че резервните станаха прекалено много

edit: Адреса от който взех клипсовете : http://www.ebay.co.uk/itm/261328852536? ... 1497.l2649 . Доставката с uktobg е 2лв до офис в София
Последна промяна от mtrx на 12 дек 2013, 09:23, променено общо 2 пъти.
Eaton M62 | 150mm pulley | 1zz injectors | Tein Street basis z coilovers | FCD | Holyman Bypass

Иво - човекът който ми оправи Lexus-а отново да върви нормално : http://www.autolaboratory.com"

sokolchev
Регистриран: 21 февруари 2011
Автомобил: IS 200
Контакти:

Re: Клипсове за стелките на IS200

Мнениеот sokolchev » 11 дек 2013, 21:56

имаш лс.

Върни се в “Купувам LEXUS”