Оригинален ключ за Is 200

Модератор: Lexus

Toninedelchev
Регистриран: 11 януари 2018
Автомобил: IS 200

Мнениеот Toninedelchev » 18 яну 2018, 15:37

Колеги, здравейте! Имам въпрос. Имам само един ключ за автомобила ( резервния ). Главния ключ с дистанционното го нямам. Има ли шанс от някъде да си купя ключа с дистанционното за централното заключване. И дали такъв ключ ще стане на моя модел от 1999 година, ако го закупя от модел 2000г. (Естествено след препрограмиране). Ходих при ключар и ми каза, че може да ми направи същия ключ и да ми изтрие данните за изгубения, както и да ги запамети и двата в компютъра, но въпроса с дистанционното е малко сложен. Ключарят може само да опита да ми направи дистанционно, като не дава гаранция дали колата ще го приеме...

Потребителски аватар
holyman
Регистриран: 03 юли 2016
Автомобил: IS 200 Kompressor
Контакти:

Мнениеот holyman » 20 яну 2018, 16:23

Ако ключа, който имаш е сив - най-евтино ще ти е да си купиш компютър заедно с черен ключ. Сменяш компа и с черния ключ може да програмираш към имобилайзера още няколко (ако искаш). Със сивия не можеш. Даже един колега май продаваше комп + ключ за 100ина лв.

За дистанционното - взима се от втора употреба ключ и се програмира. Или си взимаш от един пич от Тайван сгъваем ключ копие от Bentley с вградена електроника в него и пак се програмира към колата. Не е никакъв проблем - ключарът, който ти ги разправя тези неща, може да ходи да се метне някъде от високо.

Потребителски аватар
Akima
Регистриран: 15 септември 2015
Автомобил: Друга марка

Мнениеот Akima » 20 яну 2018, 16:38

Писах Ви ЛС още като пуснахте 2 дублиращи се теми по въпроса, но явно не сте го прочели.

Проблемът ви е решим и даже имах наличности в РБ.
Ако желаете се свържете с мен.

Също така е хубаво да си попълните профила - нямате местоположение.
Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези,които нямат разум.

Потребителски аватар
Д. Ив.
Регистриран: 19 ноември 2010
Автомобил: IS 220d
Контакти:

Мнениеот Д. Ив. » 21 яну 2018, 12:44

Грешен раздел, неразбираемо заглавие на темата ... какво точно за оригиналния ключ?
Чл. 74. (1) Допълнителни светлини за мъгла може да се използват само при значително намалена видимост поради мъгла, снеговалеж, дъжд или други подобни условия. Тези светлини не може да се използват самостоятелно.

Върни се в “Електроника, Аудио/Видео, Нави, CarPC”