GS300 втора генерация. Проблем със задните врати.

Модератор: Lexus

tony_tsvetanov
Регистриран: 09 декемрви 2018
Автомобил: GS 300

GS300 втора генерация. Проблем със задните врати.

Мнениеот tony_tsvetanov » 21 мар 2021, 00:50

Проблема е откакто закупих автомобила, и не съм му обръщал толкова внимание, но ми стана интересно от какво може да е, след като диагностиката (Techstream) не отчита нищо. Сега на проблема, става на въпрос за задните врати.
Когато откл. автомобила с дистанционното се откл. 4-те врати и след 30 сек, ако не съм отварял вратите автомобила се закл. автоматично. При откл. когато отворя задна лява или дясна врата след 30 сек отново се закл. автоматично(при отваряне на предните врати всичко си функционира нормално). Това означава, че автомобила не разпознава дали има отворена врата, когато е отворена някоя от вратите плафоните за интериорното осветление също не светят (ръчно чрез копчетата на плафоните същите функционират, няма изгоряла крушка) И когато се отвори предна врата свети само предния плафон на осветлението. Управлението на стъклата също е непълно. По-точно автоматичния режим не работи, когато задържиш копчето на първата степен се сваля/вдига, но натиснеш ли втората степен прекъсва. За сега е това, ако нещо съм пропуснал да обясня, ще ме подсетите.

Върни се в “Lexus GS300 / GS400 / GS430 - Gen 1/2”