Продавам 2007 Lexus IS250

Модератор: Lexus

pegasoto
Регистриран: 04 март 2018
Автомобил: Друга марка

Мнениеот pegasoto » 26 мар 2019, 12:55

19000лв?

Lwerewolf
Регистриран: 21 януари 2019
Автомобил: GS 450h

Мнениеот Lwerewolf » 12 апр 2019, 23:00

pegasoto написа:
Tin4ou написа:До автора - аз бих си държал на цената, ако стоката е читава и не си на зор за пари. Просто не е дошъл момента, правилния човек да се обади по обявата.
Напълно съм съгласен! Ако съм искал да реализирам бърза продажба, нямаше да се спра на Lexus като марка. За това колко е "читава стоката" - мисля, че е доста субективно :) Постарал съм се да опиша и снимам всички плюсове и минуси, така че всеки сам за себе си да прецени. Винаги съм избирал колите, така че все едно ги взимам за мен и от тази гледна точка няма защо да съм недоволен, дори напротив. Lexus-а го карам и всеки път когато съм с него си доставям огромно удоволствие.

Поздрави,
Иво

+1 - дръж си на цената, личи си, че е вложена мисъл в поддръжката. За продаването - едва ли ще се продаде скоро, впредвид търсенето на европейския пазар... едва ли и ще намериш нещо кой знае колко по-добро :)

На тази платформа май втулките са най-голямата драма (GS/IS/Crown/MarkX от това поколение са почти 1:1 като рамка/окачване/т.н.)

Потребителски аватар
Д. Ив.
Регистриран: 19 ноември 2010
Автомобил: IS 220d
Контакти:

Мнениеот Д. Ив. » 14 апр 2019, 21:28

Lwerewolf написа:Source of the post На тази платформа май втулките са най-голямата драма (GS/IS/Crown/MarkX от това поколение са почти 1:1 като рамка/окачване/т.н.)

Бъркаш го с предишното поколение. 2ра генерация няма такива проблеми.
Чл. 74. (1) Допълнителни светлини за мъгла може да се използват само при значително намалена видимост поради мъгла, снеговалеж, дъжд или други подобни условия. Тези светлини не може да се използват самостоятелно.

pegasoto
Регистриран: 04 март 2018
Автомобил: Друга марка

Мнениеот pegasoto » 14 май 2019, 15:13

Привет,

По Великденските празници направих някои неща по колата:
1. сложих нов акумулатор Exide на колата с 3-години гаранция
2. смених маслото в двигателя с Kuttenkeuler M-tronic 5W-30, нови маслен и филтър купе
3. изчистих спортния въздушен филтър (странно за мен, но този филтър не се омаслява при сервизирането!)
4. изчистих smog sensor-a

smog sensor-a, в състоянието в което беше:
Изображение

и след като почистих филтърчето и кутийката му:
Изображение

Изображение

Разходих IS-ката до Австрия и Швейцария и за мен беше истинско удовослтвие да шофирам из Алпийските пътища :)
Пробегът на автомобилът е вече 138000км, а цената 17500лв.

Бъдещият собственик получава като бонус швейцарска винетка с валидност до 31.01.2020.

Склонен съм на бартери за точно 2 конкретни марки автомобили, в аналогично състояние на този Lexus:
Subaru Outback 3.0 Si-drive >2007
Honda Legend SH-AWD >2007

Поздрави,
Иво

Върни се в “Продавам LEXUS”