Купувам части ис200

Модератор: Lexus

Потребителски аватар
pencho
Регистриран: 12 октомври 2016
Автомобил: IS 200

Купувам части ис200

Мнениеот pencho » 04 мар 2017, 10:08

Трябват ми следните неща.

Диференциал със заключване.
Стелка на шофьор.
Запалка.
CD четящо мп3.
Евтин изходящ колектор (афтърмаркет).
Разпънки - предни, задни
Койловъри - предпочитам TEIN

Ако цените са като в ибей, предпочитам да си ги поръчам от там.
Oversteer is when the passengers are scared, understeer is when the driver is scared

sokolchev
Регистриран: 21 февруари 2011
Контакти:

Купувам части ис200

Мнениеот sokolchev » 04 мар 2017, 11:19

ами поръчай си ги от там :) ти може да искаш да ти продаваме части и като цени на едро :) за теб ТРУД няма ли? или аз ще си счупя ръцете,ще си ангажирам от времето,ще ходя да си купя нови дрехи,препарати за пране на измър;яните,да изхабя вода и ток за прането и накрая да ти ги дам по евтино от иБей :)

Потребителски аватар
Bukmop
Site Admin
Регистриран: 02 октомври 2007
Контакти:

Купувам части ис200

Мнениеот Bukmop » 04 мар 2017, 18:41

Колега, хубаво си търсиш части но темата ти е написана така, че да издразни и най-търпеливите потребители на форума.
Що не вземеш да прегледаш малко форума и да видиш къде, какво се предлага, да звъннеш 2-3 телефона и да се договориш за това, което е налично. Така наготово много малко хора ще ти се вържат.
И помни че всяка една стока струва толкова за кокото може да я продаде човек, и ако на купувача не му хареса ценарта е в правото си да си ги купи от друго място. Хем искаш да ти изсипят частите наготово и на момента хем и цените да са като в иБей където ще ги чакаш минимум 2 седмици... Малко нагло от товоя страна... безплатен транспорт и монтаж не искаш ли?

Потребителски аватар
JoroP
Регистриран: 03 януари 2015

Купувам части ис200

Мнениеот JoroP » 04 мар 2017, 23:04

Ще вляза в ролята на добрия самарянин ето :
http://www.nolimit.bg/
Тук ще намериш каквото търсиш.
Успех ;-)

Потребителски аватар
mtrx
Регистриран: 07 юли 2012
Автомобил: IS 200 Kompressor
Контакти:

Купувам части ис200

Мнениеот mtrx » 05 мар 2017, 21:38

Имам LSD Diff за 500лв

едит:
http://www.ebay.co.uk/itm/Yatour-Car-Di ... SwI-BWQGMj
По евтино от тва няма. Преди имаше един пич който ги продаваше в OLX за 135лв , но не знам дали ги има още. Общо взето толкова им е цената и определено си заслужават парите

едит2 : ето го
https://www.olx.bg/ad/yatour-toyota-lex ... c81b9b05d3
Eaton M62 | 150mm pulley | 1zz injectors | Tein Street basis z coilovers | FCD | Holyman Bypass

Иво - човекът който ми оправи Lexus-а отново да върви нормално : http://www.autolaboratory.com"

Потребителски аватар
holyman
Регистриран: 03 юли 2016
Контакти:

Купувам части ис200

Мнениеот holyman » 06 мар 2017, 11:33

Брей каква интересна темичка!

Да приемем, че се намери някой, който да предложи съответните части на цени, отговарящи на условията на купувача - по-ниски от eBay цени. Аз пък давам 20 лв. горница и ги взимам веднага. Плюс ще седна да почерпя продавача.

Какво правим сега?

Потребителски аватар
pencho

Купувам части ис200

Мнениеот pencho » 06 мар 2017, 13:10

Не мога да разбера защо ми спамите темата, ако нямате с какво да допринесете.
Това си е типично българска/балканска черта.
Да правиш услуга на някой, помагайки му да си продаде боклуците по-бързо и семкаджийте да коментират колко си лош.
Искам да помоля админите да разчистят темата от безмислени постове.
Не съм длъжен да се оправдавам, но за да отговоря на по-чувствителните колеги.
За мен е по-обидно да предлагам на някой 300лв., за нещо за което той иска 450лв, затова съм си пуснал собствена тема. (надявам се да осъзнавате, че голяма част от чувствителните колеги, не си търсят 2-ра ръка афтърмаркет изходящ колектор за 20 годишна кола и тези неща не се продават като оригинален въздушен филтър)
Обаче има хора, които са си взели Нисан примерно, защото лексуса е кошник и искат да си изчистят гаража и да реинвестират. Тези хора биха се радвали да им изкупя частите на цени 10% под тези в ибей и да не чакат 3 месеца и да се чудят някой ще чарджебекне ли.
За тези от вас, които искат да си пуснат същата тема, дерзайте!
За останалите, на които им е трудно да разберат как работи свободният пазар(не знам как сте изкарали за лексуси), моля Ви да не ми спамите темата повече.
Благодаря на всички за участието до момента.
Последна промяна от pencho на 11 мар 2017, 18:43, променено общо 1 път.
Oversteer is when the passengers are scared, understeer is when the driver is scared

sokolchev
Регистриран: 21 февруари 2011
Контакти:

Купувам части ис200

Мнениеот sokolchev » 06 мар 2017, 13:18

Ами за лексуси сме си изкарали парите с труд,не с продажба на части,да ти кажа честно аз продавах предния лекс на части и за 1 година замина всичко на цени каквито аз съм решил,всеки който продава части е преценил къде дя ги складира,едва ли си държи в хола частите,на мен не ми пречеше да продам нещо когато е потрябвало,от части пари за кола не се събират,ако не се занимаваш с това

Потребителски аватар
holyman
Контакти:

Купувам части ис200

Мнениеот holyman » 06 мар 2017, 13:30

Не че нещо ама цялата работа ми звучи като някой невчесан тийнейджър, който се е качил на Лексус (макар и най-евтиният вариант на пазара) и си е повярвал, че изведнъж е голямата работа. И понеже е специален, уникален маниак, който се е заел да купува пИрформънс части, вярвайки че е единственият маниак готов да дава пари за такива неща, цялата останала рая трябва да мълчи и да гълта. Защото купувайки нещо, всъщност правиш услуга на продавача, който не може да си продаде боклуците на друг, понеже друг не съществува.

Брат, не съм по житейските съвети, но един безплатен от мен: по света има много хора и никога, ама никога не си най-големия гъзар, защото натам, накъдето отиваш, много хора от там се връщат. С малко скромност, тези хора могат и да ти кажат "здравей" и да те посъветват как да стигнеш там, където си се запътил. А с арогантност, само ще ти се смеят, гледайки те как се спъваш. Been there, done that.

Потребителски аватар
pencho

Купувам части ис200

Мнениеот pencho » 08 мар 2017, 08:33

http://www.stanceworks.com/forums/showt ... hp?t=97364

Само ще оставя това тук.
Отворковците да си знаят как се продават афтърмаркет части.

Потребителски аватар
holyman
Контакти:

Купувам части ис200

Мнениеот holyman » 08 мар 2017, 18:14

pencho написа:Source of the post http://www.stanceworks.com/forums/showt ... hp?t=97364

Само ще оставя това тук.
Отворковците да си знаят как се продават афтърмаркет части.

Не разбрах нещо... Продаваш или търсиш части?

Потребителски аватар
Akima
Регистриран: 15 септември 2015
Автомобил: Друга марка

Купувам части ис200

Мнениеот Akima » 09 мар 2017, 09:08

pencho написа:Source of the post Стелка на шофьор

Кой вид, цвят и т.н.?
pencho написа:Source of the post CD четящо мп3

Това не го разбрах - мога да ви кажа какъв е моят CD / USB Changer - прилично се справя с Mp3 в 320kbps.
pencho написа:Source of the post Запалка

С цялото "барче" или пък само "тапата"?

Колега,
опитвам се да ви помогна, но наистина много постно сте писал и не ви се разбира - освен, че изобретихте нов вид диференциал, май бихте и рекорда по негативна репутация на форума - изпреварвайки дори един друг виден колега...

Съветвам ви да се държите с останалите колеги като с равни - "палачинката се обръща", както казва един мой клиент.

Поздрави и успех с търсенето. 8)

П.С.Щом сте отделил парички ви съветвам да потърсите KAAZ - наскоро в USA имаха голямо намаление и за едни скромни 1K USD можете да си имате чисто ново изделие - доставката е някакви смешни 150 USD - колкото за една кръчма.
Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези,които нямат разум.

Потребителски аватар
pencho

Купувам части ис200

Мнениеот pencho » 09 мар 2017, 18:42

Колега и шеф Акима,
Издирвам оригинална шофьорска стелка, като нямам претенции за цвят.
Дефинирайте тапа - липсва ми мъжкото https://www.aliexpress.com/item/Blue-LE ... 4.1.zh5Znw
Гледам ги Кааз и го обмислям като вариант, предвид нереалните цени на 2-ра употреба оригинални.
Винаги се стремя да се отнасям с хората така, както ми се иска да се отнасят с мен.
Изключение правят "хора", които звънят без да ги натискат. С такиве не бих желал да имам взаимоотношения и се опитвам да им го покажа с поведението си. Продължава да ме изумява фактът, че мнението на 1 подобен, което няма нищо общо с темата, нито пък той има части за продаване, все още не е изтрито от шефовете.

Върни се в “Купувам резервни части за Lexus”