RX 450h

Модератор: Lexus

shtilianov.kaleauto
Регистриран: 12 май 2017
Автомобил: RX 450h

RX 450h

Мнениеот shtilianov.kaleauto » 12 май 2017, 11:21

ТЪРСЯ ПРЕДНИ АМОРТИСЬОРИ ЗА RX450 СЛЕД 2008г. С АКТИВНОТО ОКАЧВАНЕ

Потребителски аватар
Bukmop
Site Admin
Регистриран: 02 октомври 2007
Автомобил: IS 200
Контакти:

RX 450h

Мнениеот Bukmop » 12 май 2017, 11:24

По лесно ще намериш раздела с обяви от търговци и темата на Лио или на другите търговци, които предлагат оригинални части. Така като стоиш няма да ти паднат амортисьорите както е паднала ябълката върху главата на Нютон. Мисля че достъпа до системите на Toyota може да ти помогне даже да намериш правилните part номера по рамата на съответния автомобил.

shtilianov.kaleauto

RX 450h

Мнениеот shtilianov.kaleauto » 12 май 2017, 15:01

Благодаря за информацията , мога да ви ги дам и ОЕ номерата на амортисьорите .. по принцип търся втора употреба.. но в краен случай не се ли намерят ще поръчам нови .

shtilianov.kaleauto

RX 450h

Мнениеот shtilianov.kaleauto » 12 май 2017, 15:13

а как да вляза в страницата с обяви от търговци ? нов съм във форума и все още изпитвам затруднения с отделните страници и притурки

Потребителски аватар
Bukmop
Site Admin
Регистриран: 02 октомври 2007
Автомобил: IS 200
Контакти:

RX 450h

Мнениеот Bukmop » 12 май 2017, 18:33

Обявите от търговци на оригинални часи логично се намират тук:

Начало форум - Борса - Продавам резервни части за Lexus

За втора употреба: намерете си някой ударен от мобиле или карс.бг ebay и си звъннете и питайте...

Нов или стар потребител няма значение, нубаво е да се прегледа набързо преди да се пита директно. Интересно как клиент би си доверил автомобила на служител на представителстово на Тойота, след като няма логичното мислене да си направи труда и да разгледа един от най-добре подредените автомобилни фоурми в България. Веднъж се бях запътил към вашето представителство за смяна на масло... добре че не съм дошъл...

pepur
Регистриран: 22 януари 2009
Автомобил: RX 400h 4WD

RX 450h

Мнениеот pepur » 12 май 2017, 22:57

Дано само да използва по незнайни причини ”псевдоним-а” .Аз съм доволен от тях.
П.с. Дано само ние си знаем за какво говорим :))

shtilianov.kaleauto

RX 450h

Мнениеот shtilianov.kaleauto » 13 май 2017, 13:10

Поздравления за форума , наистина е изчистен от всякъкви безмислени реклами и теми , но аз нямам вашето време да стоя пред компютър и да ровя за два амортисьора по цял ден . Видях че предлагате това и онова за това и писах с надеждата да си помогнем един на друг лесно и бързо.. а дали мисля логично , едва ли си ти човека който може да прецени,пък за качеството при обслужването в наше представителство е излишно да коментирам след като нямаш и минимални лични впечатления . съжалявам ако съм предизвикал хаус в така изрядния ви форум, приятен и доходоносен ден

Върни се в “Купувам резервни части за Lexus”