Ъпдейт или рефлаш на компютър

Въпроси по експлоатация, информация, отзиви, препоръки.

Модератор: Lexus

stanleybg
Регистриран: 27 февруари 2016
Автомобил: RX 300 4WD

Мнениеот stanleybg » 26 юли 2017, 12:57

Здравейте :) Понеже направих пълен ребилд на скоростната кутия на моят Лексус RX300 първо поколение 2002 година.И сега сменя скоростите супер , но леко се усеща като загрее много мотора и маслото на кутията когато сменя скорости.Става въпрос за от първа на втора и обратно , до неутрална.Усеща се като минаване през лека неравност на пътя.Казаха ми да отида в Тойота да рефлашнат "презапишат" софтуера на компютъра.Това ми го каза специалист от Central Valve Body Щатите с ,който комуникирам да реша проблема.Някой правил ли е това нещо.Последният път ми казаха в Тойота ,че за тази кола нямало никакъв софтуер била много стара и не им се занимава въобще да проверяват.Ако някой има познат в Тойота ако може да го попитам от Велико Търново съм , ще да ако трябва и до София стига да свършим работа :).Ресет на настройките със Mini VCI и Toyota Techstream правих няколко пъти, но не помага.

Потребителски аватар
rosen71
Регистриран: 23 октомври 2015
Автомобил: RX 300 4WD

Мнениеот rosen71 » 28 юли 2017, 19:17

Питай Венци Габрово. Там са може би много по-добри откъдето и да било, и отзивчиви. На Митьо пищова е брат.

toteff
Регистриран: 06 февруари 2016
Автомобил: Друга марка

Мнениеот toteff » 16 авг 2017, 11:29

Първи вариант - Димитър Иванов (Митко) В.Търново - 0898458599 - спец по автомобилен софтуер.
Втори вариант - Любен Неделчев (Любо) - Мартен Русенско - 0888927614 - спец по автоматици има си софтуерите.

Върни се в “Lexus RX 300 / RX 330”